Opublikowano Wrzesień 23, 2014 Przez Jan W Ukraina

Ukraina – Neo-nazistka wzywa do ludobójstwa Rosjan

Ukraina – Neo-nazistka wzywa do ludobójstwa Rosjan.

a1

W szambie ukraińskiego neo-nazizmu zabłysnęła nowa „gwiazda”. Niejaka Wita Zawerucha, chełpiąca się, że wojuje w szeregach batalionu „Ajdar” i nawet opanowała posługiwanie się automatem, na swojej stronie internetowej w sieci społecznościowej, mówi, że rozejm dla jej kolegów jest nie tylko nieprzydatny ale wręcz zabójczy dla sił nac-gwardii. Zawerucha bardzo potrzebuje kraju ale już ludzie, którzy mieszkają w znanej jej części tego kraju, są już jej niepotrzebni. Dlatego uważa ludobójstwo rosyjskiej ludności za usprawiedliwione.

„Rozejm tylko komplikuje i odwleka wojnę. Zwłaszcza kiedy jedna z jego stron nie przestrzega go ponieważ nie jest jeszcze oficjalnie uznana. Z powodu czerwcowego rozejmu nie zdobyliśmy Metallista, który jest punktem strategicznym. Być może, że ktoś myśli, że teraz siedzimy zgodnie i czekamy na wojnę. Nie, ona do tej pory jest w toku. Ale my mamy prawo tylko odpierać ataki ale nie iść do przodu. A dla Moskali (durnie praw nie piszą) ono nie istnieje. Dlatego, że formalnie Putin nie potwierdził obecności Armii Rosyjskiej na wschodzie Ukrainy. Wielu ludzi zginęło na wojnie, której oficjalnie nie wypowiedziano. Wszyscy jeszcze mówią w kacapskiej telewizji o „ludowym pospolitym ruszeniu Donbassu”. Tych ludzi najwyżej jest 10%. Tak, są miejscowe separatugi ale oni umieją tylko mleć jęzorem a nie walczyć z automatem. Kocham swój kraj. Ale zaczęłam nienawidzić ludzi, którzy w nim mieszkają. Tak, niech będzie ludobójstwo rosyjskiej ludności!” – woła Wita Zawerucha.

Wcześniej ta „dziewica” nagrała się na video na którym płonie ługańska TEC (elektrociepłownia). Komentując wydarzenie, które ma miejsce za jej plecami i plugawo przeklinając, powiedziała: „Tak płonie ługańska elektrociepłownia. Oczekujemy ataku Moskali. Ale za to uratowaliśmy swojego kotka. Patrzcie jak wspaniale wszystko płonie” – raduje się Ukrainka na video. Na swojej stronie w sieci społecznościowej pisze ona „chwała faszyzmowi” i szydzi i natrząsa się z poległych „separatystów”. Ulubione zabawki tej „dziewicy” z Winnicy to automat i koktajl Mołotowa. Według niektórych danych, jak twierdzi telewizja „Zwiezda”, Wita była w liczbie tych, którzy w maju zorganizowali pożar w odesskim Domu Związków Zawodowych. Te fakty budzą wątpliwości co do normalności Zaweruchy i zmusza do zastanowienia się gdzie powinno być jej miejsce, na wojnie czy w zamkniętej klinice psychiatrycznej.

a1,1

a1,2

SUPLEMENT

Materiał video dokumentujący powyższą informację dotyczącą ukro-nazistowskiej rezunki. Ta bandziorzyca to godna następczyni morderców i sadystów z  szeregów ukro-banderowskich „wojakiw”. „Sława Ukrainie!”

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

 

Za: http://www.pravdanews.info/ukrainskaya-neonatsistka-prizyvaet-k-genotsidu-russkikh.html

Data publikacji: 22.09.2014

Przekład: RX

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.