Opublikowano Grudzień 7, 2013 Przez RX W NWO

Ukraina-Majdan i żydomasoni (video)

Ukraina-Majdan i żydomasoni (video). Niestety, zamieszczone video nie posiada tłumaczenia z języka ukraińskiego jednakże pokrewieństwo języka ukraińskiego (rusińskiego) i języka polskiego pozwala polskiemu odbiorcy na zrozumienie komentarza dotyczącego wydarzeń na Ukrainie a ściślej mówiąc próby przewrotu państwowego, również  inspirowanego przez żydomasonerię ukraińską, także posadowioną w Ukraińskiej Cerkwi Greko-Katolickiej. Zachęcamy do zapoznania się z tym cennym informacyjnie materiałem, demaskującym prawdziwych inspiratorów eurosodomskich puczystów z Majdanu.

a2,1

Tags : , , , , , , , , , ,

5 Odpowiedzi

  1. A o czym to moga gruchac te paskudne stare i chciwe ludzkiej krwi capy, poprzebierane jakos tak „odswietnie” , jakby dopiero co powylazili z trumien dla wampirow , ktore to jeszcze wysysaja krew po ich smierci, bo zywe to te zgrzybiale truchla napewno byc nie moga z powodu braku duszy ludzkiej ! Brr! A kysz i krzyzyk na droge !

  2. Obejrzałem i wysłuchałem.

    Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest zlikwidować to ku…skie żydostwo bo inaczej my nie-żydzi zginemy. To bydło musi być zlikwidowane!!! Tyle, wieków próbują świat i nas nie-żydów zniewolić. Na co my jeszcze czekamy? Oni nie mogą istnieć. Oni i żydomasoneria. 200 milionów ludzi przez te bestie i ich rządy zginęło w XX wieku. Żyd powinien bać się pokazać na ulicy. Cieszę się, że ludzie zaczynają rozumieć zagrożenie żydostwem.

  3. Sympatia do ludzi powstaje samoistnie , żadne dyrektywy nie są potrzebne . Lecz pełzające gady żądzą się podstępem . Aby coś zaradzić może niestrudzony PAN WALDEMAR PASTUSZKA na : www. Dailymotion Polonocentryzm

    • Ja oglądając ca.500 monologów Pana Waldka , nie jestem w stanie obrazić się na Człowieka , który z uporem maniaka chce zrobić porządek w Naszym domu , nie odbierajmy Mu energii . Wróćmy do tego co dawało nam oparcie w życiu / nie jak tusku ; stanęliśmy nad przepaścią i zrobiliśmy krok do przodu , „zielona wyspa , jak Atlantyda znika w otmentach oceanu / . Myślę , że wielu Polaków posiadło wiedzę , z którą jak ze starymi bibelotami trudno Im się rozstać . Wrogiem dobrego jest lepsze ! Oglądalność w/w Pana Waldka na poziomie ca. 200 wejść świadczy , że Polacy godzą się na przyszłość która od Nich nie zależy !

  4. Pomimo faktu, że uwaga społeczności międzynarodowej w ostatnim czasie koncentruje się na sprawach ukraińskich nie chcielibyśmy pozostać monotematyczni. Rozumiemy, że może to spowodować znudzenie czytelników. Jednak cóż mamy poradzić jeśli docierają do nas tego typu informacje. Władymir i Witalij Kliczko w sesji zdjęciowej dla niemieckiego magazynu „MAX” – jak widać m. in. dla homoseksualistów. Na dodatek obaj rozebrani jak do przysłowiowego rosołu a przy tym w dość specyficznych pozach. Jedno jest pewne, że to teraz prawdziwi „Europejczycy”. http ://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=734%3Abracia-kliczko-pozuj-w-niemieckim-magazynie-dla-homoseksualistow