Opublikowano Lipiec 26, 2017 Przez NS W Ukraina

Ukraina – Banderowska Cerkiew prześladuje prawosławnych

Film znanego rosyjskiego reżysera Arkadija Mamontowa, „Nagonka”, przedstawia tragiczne wydarzenia związane z prześladowaniami prawosławnych wiernych przez satanistyczną „cerkiew” banderowską, która całkowicie utożsamia się z ideologią ukraińskich neo-nazistów spod znaku tryzuba! (Patrz zdjęcie poniżej)

a7

Z krzyżami w łapach, po bokach portretu chazarskiego rezuna i ludobójcy, Bandery, neo-naziści z banderowskiej „cerkwi” ukraińskiej maszerują w pochodzie ku czci antychrześcijańskiej, czerwono-czarnej UPA i jej psychopatycznych hersztów. To jest możliwe tylko na Upa-inie!

————————————————————————————————————————–

Banderowska „cerkiew” ukraińska, tak jak w czasach kresowego ludobójstwa dokonanego na Polakach, zdecydowanie popiera neo-nazistów, terrorystów i krwawych zbrodniarzy będących na usługach banderowskiego reżimu w Kijowie. Ukraińscy pogrobowcy i naśladowcy psychopatycznych ludobójców Bandery, Szuchewycza, Doncowa i wszelkiej innej krwawej swołoczy, prześladują obecnie wyznawców prawosławia, dopuszczając się nawet morderstw na prawosławnych kapłanach! Banderowscy bojówkarze atakują i zabierają prawosławne cerkwie w prowadzonej szatańsko-banderowskiej wojnie przeciwko chrześcijaństwu!

Zamiast znaku KRZYŻA ma być szatańsko-chazarska tamga czyli TRYZUB, symbol szatański!

UWAGA! Zaleca się włączenie tluaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Opracowanie Szrapnel

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.