Opublikowano Czerwiec 14, 2017 Przez a303 W Polska

Uczennice Gimnazjum Imienia Jana Pawła II podpaliły jeża

Dwie uczennice średzkiego gimnazjum umieściły w sieci nagranie. Otrzymaliśmy kilka informacji od oburzonych osób. – Możecie to rozgłosić? Te dziewczyny musi spotkać kara – pisze Piotr.

– Witam. Chciałbym pokazać ostatni „wyczyn” młodych gimnazjalistek ze średzkiego gimnazjum. Nie ma słów, by opisać to okrucieństwo. Warto to nagłośnić i zrobić wszystko w kierunku tego, by poniosły one jak największe konsekwencje – pisze Kornel

– Zwracam się do redakcji z prośbą o rozgłoszenie całej sytuacji dzisiejszego wieczora. Dwie nastolatki  (…) i Maria (…) znęcały się nad ŻYWYM JEŻEM rzucając w niego butelkami, a następnie podpaliły go na terenie Środy Śląskiej. Chcemy, aby poniosły jak największe konsekwencje za swoje czyny. STOP PRZEMOCY WOBEC ZWIERZĄT. Mam nadzieję że Państwo coś z tym zrobią. Załączam jeszcze filmik, w którym „pochwaliły” się swoim zachowaniem – pisze Angelika.

– Witam. Piszę do Państwa jako jedna z najpewniej wielu osób w ciągu ostatniej godziny. Bestailskie traktowanie niewinnych zwierząt nie może się obejść bez echa. W Waszej – najpewniej przepięknej miejscowości – doszło do karygodnego aktu rzucania w jeża butelkami, a następnie jego podpalenia. Tymi dwiema dziewuchami (to najłagodniejsze sformułowanie jakiego mogę użyć) musi się zając prokuratura. Będą się one tłumaczyć wpływem alkoholu. Uprzejmie proszę – jako miłośniczka zwierząt i właścicielka pięknego jeża – o nagłośnienie sprawy – prosi Danuta. – www.roland-gazeta.pl (kopiuj/wklej).

Źródło: http://www.roland-gazeta.pl/13422-internauci-oburzeni-te-dziewczyny-musi-spotkac-kara

Komentowanie zamknięte.