Opublikowano Czerwiec 5, 2014 Przez a303 W Apokalipsa

Ucisk, jakiego nie było od początku świata

Wielkim kłamstwem jest twierdzenie jakoby szatańskie siły NWO dążyły do stworzenia państwa totalitarnego, wielkiego obozu koncentracyjnego czy innej, podobnej, formy niewoli. Jest to kłamstwo powtarzane przez agenturę służb synagogi, przez osoby takie jak Alex Jones i mu podobni. Owszem, system jest coraz bardziej opresyjny, system jest coraz bardziej uciążliwy, coraz bardziej inwazyjny w nasze prywatne życie. Jednak celem systemu nie jest uczynienie z człowieka niewolnika podległego systemowi w formie jawnej niewoli. Celem systemu jest wchłonięcie każdego człowieka w system, aby każdy był niewolnikiem szatana nie wiedząc nawet o tym. Niewola doskonała.

Dzieje się to obecnie na poziomie przekupstwa. Dzisiaj żaden muzyk nie wyda płyty jeśli nie przyłączy się do synagogi. Dzisiaj żaden aktor nie dostanie roli w filmie jeśli nie przyłączy się do synagogi. Aby być sławnym muzykiem, nagrywać płyty, grać w filmach, brać udział w „Tańcu z gwiazdami” trzeba najpierw zostać członkiem synagogi szatana. Kiedyś podpisywało się lojalkę. Dzisiaj króluje przekupstwo, próżność, zachłanność, pycha. Dlatego te wszystkie „wielkie” gwiazdy jakie możemy obejrzeć w telewizji, które są znane z tego, że są znane, zawsze aktywnie popierają określonych polityków, tej czy innej partii. Zawsze posiadają określone poglądy. Popierają i posiadają ponieważ takie dostali wytyczne od poziomu wyżej, którym są w ich przypadku służby specjalne. A gdy gwiazda telewizyjna, prezenter, sportowiec, czy polityk buntuje się, nie chce wykonywać poleceń — wtedy traci wszystko. Tak jak Rewińśki i Smoleń. Nie jest zapraszany na XX edycję „Tańca z gwiazdami”, nie bierze udziału w programie „Ugotowani”, nie nagra płyty, nie zagra w filmie, kamera nie odwiedzi jego domu aby oglądać meble i ogrody.

I dano jej, aby dawała ducha obrazowi bestii: ażeby mówił obraz bestii i czynił to, aby pobici byli, któryby kolwiek nie kłaniali się obrazowi bestii.” – Objawienie św. Jana, Roz. 13, 15

Na naszych oczach w przerażającym tempie coraz więcej osób przyłącza się do systemu synagogi. Jest to główny powód, dlaczego „Polacy nawracają się na judaizm”. Jest to zaprzedanie duszy szatanowi. Za dobra tego świata, z pychy, z próżności, z zemsty, zachłanności, dla sławy… Przez fakt, iż coraz więcej osób służy synagodze ci, którzy systemowi nie służą stają się coraz bardziej uciskani. Uciskani po to, aby przyłączyli się do systemu — aby zaprzedali duszę lucyferowi i wyrzekli się Jezusa Chrystusa. Jest to czas wielkiej próby zapowiedziany w Apokalipsie św. Jana. Zgodnie z nauką Ojców Kościoła Bóg zezwoli na działanie szatana i antychrysta właśnie to po, aby wypróbować swoich wybranych. Ponieważ coraz więcej osób przyłącza się do systemu życie poza systemem staje się coraz bardziej uciążliwe. Jeśli nie nawracasz się na judaizm i nie służysz synagodze szatana nie możesz znaleźć dobrej pracy, nie możesz nic załatwić w urzędzie, płacisz olbrzymie podatki za które nic nie otrzymujesz, przegrywasz sprawę w sądzie, czekasz na leczenie miesiącami. Synagoga szatana ma te wszystkie rzeczy od ręki. Szatan dąży do tego, aby w ostateczności człowiek stanął przed decyzją: albo zostajesz członkiem synagogi albo tracisz wszystko co masz: dom, samochód, telefon; nie możesz nic sprzedać ani kupić, nie możesz wykarmić swoich dzieci. Jest to czas wielkiego ucisku jakiego nie było od początku świata. Jak mówi Ewangelia, gdyby ten czas nie został skrócony nawet wybrani wyrzekliby się Chrystusa i przyłączyli do synagogi. Jest to walka o nieśmiertelną duszę! W pewnym momencie każdy dostanie propozycję przyłączenia się do tej lucyferiańskiej elity władzy. Królestwo szatana rządzi na całej ziemi. Ludzi wiernych Bogu i prawdzie zostaje coraz mniej. Wielu walczy z systemem tylko dlatego, ponieważ nigdy nie otrzymali propozycji aby się do synagogi przyłączyć. Obecnie ma miejsce apostazja czasów ostatecznych, wiele osób idzie na kompromis. Ale nie można dwóm Panom służyć! Przyjdzie taki moment, gdy trzeba będzie wybrać. Ci, którzy zostają poza Kościołem nie będą posiadali siły i łaski aby pokusie dostatniego życia się przeciwstawić. Dlatego tak ważne dzisiaj jest aby z serca nawrócić się na wiarę Kościoła Katolickiego i odrzucić wszelkie błędy i zwodzenia szatana. Dzisiaj katolicy nie mają dostępu do hierarchii Kościoła. Jak zapowiedziała Maryja w La Salette sama wiara żyć będzie. Kościół okupujący obecnie Rzym nie jest Kościołem Katolickim. W opozycji do tego Kościoła powstało wiele wspólnot i bractw mieniących się być prawdziwym Kościołem Chrystusa. Te wszystkie wspólnoty są tworzone i sterowane przez masonerię. Katolicy nie mają dostępu do katolickich Mszy i sakramentów.

Henry Edward kard. Manning

Codzienne wydarzenia coraz dalej i dalej wiodą ludzi po ścieżce, na którą wkroczyli. Z każdym dniem ludzie są coraz bardziej podzieleni. To czasy odsiewu. Nasz Boski Pan stoi w Kościele: „A jego wiejadło w ręce jego i wyczyści boisko swoje i zgromadzi pszenicę swą do gumna, plewy zaś spali ogniem nieugaszonym”. To czas próby, gdy „niektórzy uczeni upadną” i tylko ci się uratują, którzy do końca będą niezłomni. Pewne jest, iż Syn Boży króluje na wysokościach i będzie panować „aż położy wszystkich Swych wrogów pod Swymi stopami”, tak samo pewne jest, że każdy, kto podniesie piętę albo skieruje broń przeciw Jego wierze, Jego Kościołowi albo Jego Zastępcy na ziemi podzieli karę przeznaczoną Antychrystowi, któremu służy.

Ks. Bartłomiej Holzhauser

W onych dniach szukać będą chrześcijan i przed ołtarz włóczyć i zmuszać do kłaniania się obrazowi bestii, tj. Króla Jerozolimy, który mianym będzie za Chrystusa i Boga, co przyszedł lud swój nawiedzić i z rozproszenia pomiędzy narodami, jako też z jarzma i niewoli chrześcijańskiej wybawić; ci zaś, którzy tak kłaniać się nie będą chcieli, w najrozmaitszy sposób i najwyszukańszymi sposobami męczeni i śmiercią karani będą, ponieważ bestia i jej fałszywi prorocy prawie wszędzie przewagę i siłę broni mieć będą; nikt jej się nie oprze, i jedynym wtenczas zwycięstwem chrześcijan będzie: żeby cierpieć, być pokonanymi, umrzeć i zostać wytępionymi. Będzie to bowiem czas okropny, jako za dni króla Antiocha (I Machab. rozdz. I), który był prawdziwym wzorem tego czasu, i jak za dni Dioklecjana, lecz w sposób o wiele okropniejszy. I rozproszy się Kościół, jako poskładane karty książki, gdy wiatrem rozrzucane bywają. Czytaj: I Machab. rozdz. I, a będziesz miał jasny obraz dni ostatnich; również pomnij na owe czasy, w których Dioklecjan i Maksymian uwzięli się na zagładę całego chrześcijaństwa; ci wszyscy jednakże byli tylko wyobrażeniem ostatnich okropności i antychrystowego spustoszenia i okrucieństwa, które o wiele sroższymi i obrzydliwszymi będą. Dlatego czytamy u Mat. rozdz. XXIV. w. 21: „Albowiem na on czas będzie wielki ucisk, jaki nie był od początku świata aż dotąd, ani będzie”. Najwięcej różnić się będzie ostatnie prześladowanie od poprzedzających wszystkich tym, że w owym czasie uwiedzenie ludzi dla dziwnych znaków, których czynienie im dozwolonym będzie, przedstawia się jako bardzo wielkie i nie do uwierzenia. Również i odstępstwo będzie niesłychanie wielkim wskutek wyszukanych mąk i długich bardzo dręczących i wymyślnych katuszy, z bojaźni przed którymi ludzie się odszczepiać i poustawiane posągi bestii ubóstwiać będą; dlatego w dni one mało będzie takich, którzy wytrwają w wyznawaniu prawdziwego Boga i Imienia Jezusa z Nazaretu, Ukrzyżowanego; stąd owo wołanie: któż jest równym bestii i któż z nią walkę toczyć zdoła?

Komentowanie zamknięte.