Najnowsze

Opublikowano Maj 7, 2013 Przez a303 W Grafika, NWO, Stop Syjonizmowi, Syjonizm i jego zagrożenia

Twitter/pejs-zbuk/inne żydomedia jako broń

źródło: https://twitter.com/heavyde65/status/331545537818001409/photo/1

przygotował: Pluszowy Miś

napis na zdjęciu brzmi: Nazywam się Robert DeNiro i potwierdzam fakt, że apartheid istnieje

Jeśli zostaniesz ugryziony przez wściekłego psa, to kogo będziesz winić? Psa czy jego właściciela? Bez dwóch zdań – właściciela, więc cała wina spoczywa na barkach rządu USA za udzielanie opieki i wsparcia takiemu państwu jak izrahell”.

Konto na Twitterze nie wygląda na konto DeNiro. Gdyby złożył rzeczywiście takie oświadczenie, to byłby skończony w hoollywódzkim biznesie. Byłoby to jego zawodowe (i nie tylko) samobójstwo (patrz casus Mela Gibsona).

Mniej istotna jest sprawa wiarygodności tego cytatu, a bardziej ważne jest spojrzenie na to jako sposób walki z żydowską siatką przestępczą. Ktoś, kto wrzucił tego fake’a na twittera trafia w sedno sprawy. Obraca żydowską broń przeciwko samym żydom. Twitter, Hollywood, celebryci, itp. są w całości żydowskimi produktami, żydowską bronią masowej zagłady. Wykorzystywanie koszernych pułapek wbrew woli „myśliwych” jest doskonałym sposobem, aby zamienić ich samych w ściganą zwierzynę.

Przykład: rozprowadzenie po całym pejs-zbuku poniższej informacji:

palikot

Jestem żydowskim cwelem i mam zamiar was wszystkich zamordować

Jestem żydowskim cwelem i mam zamiar was wszystkich zamordować

Ktoś powie: „to nieprawda, on tego nie powiedział”. I tak, i nie. Nie powiedział – fakt, ale po 1° to żydowski pedofil, o czym świadczą złożone w lubelskiej prokuraturze obszerne zeznania jego byłej żony i wielu świadków (dlaczego nieupublicznione? to pytanie retoryczne), po 2° robi wszystko, żeby Polaków wymordować, czego tylko ślepiec nie widzi, po 3° cokolwiek nie powie, zawsze kłamie (żyd i zaklęcia Kol Nidre)

Kol Nidre mówi: Za wszystkie przysięgi, zobowiązania, ślubowania i anatemy [klątwy] … które możemy składać, przysięgać, ślubować, lub na podstawie których możemy być zobowiązani, od tego Dnia Pojednania aż do następnego … wyrażamy skruchę. Niech będą one uznane za zwolnione, odpuszczone, uchylone, i nieważne, niech nie wywołują żadnego skutku: nie będą nas wiązać, ani mieć nad nami żadnej władzy. Przysięgi nie będą uznawane za przysięgi; zobowiązania nie będą zobowiązaniami, ani ślubowania nie będą ślubowaniami

Wobec tego, jakie znaczenie ma to, co powiedział lub nie powiedział? Pomysł jak najbardziej godny naśladowania.

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.