Opublikowano Październik 17, 2015 Przez Work Buy Consume Die W NWO

To wideo obnaża prawdę o naszym zepsutym świecie i o tym, czym stała się ludzkość

Kłamstwo, którym żyjemy – ten materiał filmowy podsumowuje wszystko, co jest niewłaściwe z naszym społeczeństwem.

W tym momencie możecie być gdziekolwiek, robić cokolwiek. Zamiast tego siedzicie samotnie przed monitorem. Więc co powstrzymuje nas przed robieniem tego, co chcemy, byciem tam, gdzie chcemy być?

Każdego dnia budzimy się w tym samym pokoju, podążamy tą samą ścieżką aby przeżyć dzień taki sam jak wczorajszy. Kiedyś każdy dzień był nową przygodą. Po drodze coś się zmieniło. Wcześniej nasz czas był nieograniczony, teraz nasze dni mają harmonogramy. Czy to znaczy bycie dorosłym, wolnym, czy naprawdę jesteśmy wolni? Jedzenie, woda i ziemia, podstawowe pierwiastki, których potrzebujemy aby przetrwać są w posiadaniu korporacji. Jeżeli spróbujesz zabrać to, co zapewnia ci ziemia, zostaniesz wsadzony za kraty, tak abyśmy przestrzegali ich zasad.

Odkrywaliśmy świat za pomocą podręczników, wychowywani tak, aby nie robić różnicy w tym świecie, wychowani tak aby się nie różnić. Wystarczająco bystrzy aby wykonywać swoją pracę, ale nie na tyle aby kwestionować to, dlaczego to robimy. Więc pracujemy i pracujemy, zostawieni bez czasu na życie, na które pracowaliśmy.

Jeśli mieszkasz w Ameryce, jest 41 procentowe prawdopodobieństwo, że zachorujesz na raka. Choroby serca zabiją jednego na trzech Amerykanów.

Powiedziano nam, że wszystko powinno być rozwiązywane za pomocą pieniędzy wyrzucanych dla naukowców, tak aby mogli odkryć pigułkę, która sprawi, że nasze problemy nas opuszczą. Ale kompaniom od leków i towarzystwom nowotworowym zależy na naszym cierpieniu, aby móc zbijać zyski. Myślimy, że biegniemy ku rozwiązaniu, ale tak naprawdę uciekamy od przyczyny. Nasze ciała są produktem tego, co konsumujemy a jedzenie, które spożywamy jest zaprojektowane dla czystego zysku. Wypełniamy się toksycznymi chemikaliami, ciałami zwierząt rojącymi się od leków i chorób.

Ale nie widzimy tego. Mała grupa korporacji, które posiadają media nie chce, abyśmy widzieli. Otaczają nas fantazją, o której się nam mówi, ze jest rzeczywistością.

Nie jest zbyt późno, możemy to zmienić.

The lie we live jest materiałem napisanym i stworzonym przez Spencera Catharta i dostępne na jego kanale youtube Freshtastical

True Activist

Tłum. Work Buy Consume Die

Źródło: http://www.trueactivist.com/this-video-exposes-the-corrupt-world-were-living-in-but-we-can-change-it/?utm_source=je&utm_medium=am&utm_campaign=antimedia

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.