Opublikowano Luty 1, 2014 Przez a303 W NWO

Technologia RFID w Polsce

O planach chipizacji Polski na razie panuje głucha cisza nawet w internetowych mediach niezależnych. Nie zajmuje się tym żaden portal w Polsce. Nie oczekujmy, że nas wyręczy i zajmie się tym problemem mainstream. Jesteśmy pod tym względem znacznie gorzej zorganizowani od naszych wschodnich sąsiadów u których chipizacja ludzi już się zaczęła i którzy na bieżąco dostarczają światu informacje (tylko niektóre z nich ukazują się na Wolnej Polsce – RFID (mikrochip) przekształca człowieka w biorobota) z frontu walki z tym judejskim barbarzyństwem NWO.

Musimy zwrócić uwagę na to, że technologia RFID stopniowo „modernizuje” także polski rynek i kwestią czasu jest, aż zostanie ona w postaci podskórnych biochipów wykorzystana na tutejszej „masie konsumentów” przez nikogo innego jak naszych najgorszych wrogów, którzy o ironio losu stanowią „nasze” władze w tzw. wolnej i demokratycznej III RP. Mainstreamowa moc propagandy oswoi co bardziej pozbawione rozumu owieczki z każdym wrogim ludzkości judejskim pomysłem. Nad przykładami bezgranicznej debilizacji ludzi nie trzeba tu główkować, wystarczy rozejrzeć się po ulicy, albo co gorsza, niekiedy porozmawiać z najbliższymi członkami rodziny.

Obecnie na topie jest wywrotowe żydowskie „gender” dla Gojów, gdy wydawać by się mogło, że już nie można bardziej splugawić cywilizacji białego człowieka? Niestety, ale antyludzkich i uderzających w prawa natury pomysłów żydo-elit nie jest koniec, ale „dobry” początek. W menu NWO na deser czeka nas chip pod skórę bądź laserowe znamię – kod na czole. Pierwsze symptomy obecności systemów RFID w Polsce już są daleko za nami. Powstają na gruncie polskim firmy walczące o wdrażanie technologii RFID w nasze życie codzienne. Dla przykładu wystarczy odwiedzić poniższe dwie witryny:

http://www.rfidsolutions.pl/index.php

a

http://hadatap.pl/pl/

a

W obecnej chwili jeszcze nie reklamuje się w Polsce chipizacji ludzi, ale jak już wspomniałem, jest to tylko kwestią czasu. Oswajanie Polaków z „postępem” trwa i adekwatnie do wzmagającego się oporu naszej garstki będzie się on nasilać. Musimy śledzić każdą wzmiankę o tym judejskim pomyśle na naszym gruncie i ją nagłaśniać, rozpowszechniać i co najważniejsze, przeciwdziałać. Żydowskie eksperymenty z Zachodu i ze Wschodu ostatecznie krzyżują swe szlaki właśnie w Polsce i wdrażania ich wszystkich na naszym gruncie, przy obecnej unijno-okrągłostołowej okupacji, możemy być bardziej niż pewni.

Chipizacja ludzi jest niczym innym jak skuciem istoty ludzkiej w elektroniczne kajdany judejskiego NWO. Jest oznaczeniem człowieka jak bydła, którym dla żydów i żydowskiego NWO jesteśmy. Ale są i wśród nas tacy, którzy dobrze czują się w tej roli. Poniżej przedstawiamy Państwu krótki materiał wideo z zabiegu chipizacji (jeszcze dobrowolnej!) ssaka  z gatunku homo sapiens sapiens:

Jak wielu ludzi w Polsce (przy naszej obecnej wiedzy o NWO i chipizacji) znalazłoby się, którzy są gotowi jawnie i otwarcie wystąpić przeciwko tej judejskiej zbrodni NWO? Przeciwko debilizmowi dobrowolnie zachipowanych euro-ssaków?

Działajcie bez wytchnienia, albo już niebawem odpowiedź na to pytanie może nas bardzo rozczarować.

a303

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.