Najnowsze

Opublikowano Styczeń 26, 2017 Przez NS W Rosja

Syjonistyczna infiltracja prawosławia !

Demaskatorski film o heretyckiej, żydowskiej działalności „ojca” Alieksandra Mienia. Za osnowę filmu przyjęto list czcigodnego arcybiskupa Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, metropolity Antonija (Mielnikowa), napisany z powodu destrukcyjnej dla prawosławia działalności judaizującego „kapłana” Alieksandra Mienia. List ten zachowuje ogromne znaczenie także i w naszych czasach. Miny podłożone pod duchowy fundament prawosławia przez takich pseudoteologów jak Mień, właśnie teraz wybuchają.

a0

Jak żyd może wierzyć w Jezusa i jednocześnie pozostawać żydem?

————————————————————————————————————————

Nie przypadkowo, będąc metropolitą leningradzkim, władyka (arcybiskup) Antonij robił wszystko ażeby powstrzymać destrukcyjną działalność anty-prawosławnego lobby w łonie naszej Cerkwi. W liście pokazana jest istota współczesnego syjonizmu dążącego do zniszczenia Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej od wewnątrz.

W tym celu syjoniści wprowadzają do hierarchii Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej swoich „posterunkowych” z których jednym był protojerej Alieksandr Mień. Pod pozorem głoszenia kazań wypaczał on niezmienne prawdy nauczania Chrystusa. Metropolita Antonij demaskuje utajnionego syjonistę Alieksandra Mienia i przytacza przekonujace dowody na jego przynależność do żydowskiej sekty.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/66035-film-razoblachenie-ereticheskoy-iudeyskoy-deyatelnosti-o-aleksanda-menya-video.html

Data publikacji: 25.01.2017

Tłumaczenie Szrapnel

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.