Opublikowano Czerwiec 14, 2013 Przez stophasbara W Bez kategorii

Solidarność z Syrią

a15Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną demonstrację solidarnościową z Syrią. Od dwóch lat w Syrii odbywa się wojna domowa, która pochłonęła już dziesiątki tysięcy ofiar. Liczne kraje widzą w interes w podjudzaniu i prowokowaniu dalszych walk. Do Syrii zjeżdżają się płatni islamiści, którzy chcą zamienienia tego kraju w piekło.

Jeszcze niedawno Syria była krajem mlekiem i miodem płynącym, gdzie ludzie wielu wiar – Sunnici, Szyici, Chrześcijanie, Alawici – żyli w pokoju i poszanowaniu własnego wspólnego domu. Dziś rebelianci, którzy rzekomo walczą o wolność, a ich liderem jest Al-Kaida (Al-Nusra Front) próbują ten piękny kraj zniszczyć nie licząc się z żadnymi konsekwencjami.

Chcemy spotkać się 9 czerwca przed ambasadą syryjską aby wspólnie zamanifestować swoją solidarność z tym dumnym narodem, który nie poddał i się i dalej walczy o swoją niezależność. Chcemy podziękować prezydentowi Baszarowi Al-Assadowi, za to, że nie ugiął się pod międzynarodową presją i dalej stoi dumnie broniąc swojej ojczyzny. Chcemy zapalić świeczki dla tych wszystkich niewinnych, którzy są bestialsko mordowani, podczas gdy cały świat umywa ręce.

Chcemy pokazać, że narody wierzące w prawdę, niepodległość i honor – nie zginą nigdy!

Manifestacja odbędzie się 9 czerwca pod ambasadą Syrii, na ul. Seweryna Goszczyńskiego 9, w Warszawie – źródło

Komentowanie zamknięte.