Opublikowano Marzec 15, 2016 Przez a303 W Apokalipsa

Czy Rothschild to Antychryst ?

„David de Rothschild pretenduje do roli moshiacha. Mamy tutaj podobiznę naszego wybranego moshiacha, Davida de Rothschild. My, wybrani przez Boga, podjęliśmy decyzję, że David jest lepszy od Jezusa. Czy Jezus był miliarderem? NIE! Czy Jezus pływał na plastikowych butelkach żeby ratować Ziemię? NIE! Czy tak naprawdę, w 100%, Jezus uratował świat przed globalnym ociepleniem jak nasz wybrany moshiach David? NIE!

David Mayer de Rothschild

David Mayer de Rothschild

David, moshiach z rodu Davida, pod każdym względem jest lepszy dla gojów od Jezusa. On będzie rządzić wami, tępym bydłem gojowskim, z odbudowanej Trzeciej Świątyni w Jerozolimie a wy pokochacie go! Jego podatek od emisji dwutlenku węgla, przeznaczony na ratowanie Ziemi, wszyscy docenią.

Demi Moore, Ashton Catcher, Madonna i pozostali z naszych wybranych celebrytów, będą go czcić i mówić, że jest wcieleniem Chrystusa. Jaki jeszcze dowód jest wam potrzebny, że ten człowiek jest Chrystusem, oprócz tego, że ma długie włosy i brodę? Ja o tym wiem, jestem o tym przekonany. Shalom!

a,1

a

a111

Dr F(ishman)”

Ten „sympatyczny młody człowiek” to David Mayer de Rothschild Z RODU RABINÓW I BANKIERÓW Z POKOLENIA DANA, będący krewnym biblijnego króla DAVIDA! W Izraelu dzieci uczą się historii rodu Rothschildów. Edmonda Rothschilda nazywają żydowskim geniuszem! Czasami podobne przekazy o „sławetnym rodzie” można obejrzeć w rosyjskiej telewizji. Po swojej śmierci w 1934 roku Edmond James Rothschild pozostawił w Izraelu nieruchomości, włącznie z 50 kilometrami kwadratowymi ziemi i około 30 osiedlami, z których liczne nazwane są jego imieniem i imionami członków jego rodziny.

Umarł on w Paryżu a w 1954 roku jego prochy zostały przewiezione do Izraela i pogrzebane w parku Ramat-ha-Nadiv (Wzgórze dobroczyńcy) nieopodal miasteczka Zichron Yaakov (Pamięć o Jakubie). W głębi parku, który zwany jest parkiem Rothschilda, jest grota w której ścianach są pochowani krewni Edmonda Rothschilda w podobny sposób jak pochowani są partyjni wodzowie w kremlowskim murze. A jeszcze głębiej jest sztuczna pieczara w której znajduje się grób Rothschilda w formie nieregularnej płyty (sarkofag) z kamiennymi zasłonkami. W centrum Tel-Avivu znajduje się bulwar Rothschilda.

Obecnie pozycje Rothschildów są bardzo mocne w Europie, Azji, zwłaszcza w Chinach, w Indiach a także w Brazylii. W 2003 roku gigant biznesu paliwowego „British Petroleum”, należący do Rothschildów, zakupił 50% akcji największej rosyjskiej firmy paliwowej TNK (Tiumienskaja Nieftianaja Kompania).

Rothschildzi są zaangażowani w największe transakcje w USA, związane z restrukturyzacjami z powodu bankructw. Obecny,  wywołany przez bankierów kryzys finansowy, znacząco powiększył te bankructwa a w konsekwencji i popyt na tego rodzaju usługi. To jest ten przypadek kiedy bankructwo robi pieniądze.

Współcześni Rothschildowie, niczego nie ukrywając, mówią o swoich globalnych planach. Niedawno baron David de Rothschild powiedział, że już teraz żyjemy w „Nowym Porządku Świata”. W jego opinii banki zmniejszą udział finansowania dłużnego i będzie nowa forma globalnej władzy: „My jesteśmy bardziej przenikliwi niż inni” – twierdzi baron.

Kazdego roku prawosławną Wielkanoc (Paschę) Bóg obdarza cudem zstąpienia Ognia Błogosławionego w Świątyni Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Po koronacji Antychrysta, w ten dzień po raz pierwszy nie zstąpi Błogosławiony Ogień. Wtedy Antychryst uczyni fałszywy cud, sam sprowadzi ogień z nieba.

Czy będzie jeszcze w tym i w przyszłym roku prawdziwy Błogosławiony Ogień na Wielkanoc (Paschę)?

Papież rzymski jakoś dziwnie wyraził się, że to Święto Bożego Narodzenia może być już ostatnie.

Źródło: http://www.conspirazzi.com/david-de-rothschild-better-than-jesus/

Za: http://protivkart.org/main/7843-rotshild-antihrist.html

Publikacja: 13.03.2016

Tłumaczenie Tamara

Tags : , , , , , , ,

Komentowanie zamknięte.