Opublikowano Sierpień 7, 2016 Przez a303 W Apokalipsa

Rosjan przygotowują do nowego życia w królestwie Szatana

Nie wierzcie pieniom antychrystusowych „kogutów”. Rosjan przygotowują do nowego życia w królestwie Szatana…

Redaktor naczelny www.3rm.info, Alieksiej Dobyczin

Redaktor naczelny www.3rm.info, Alieksiej Dobyczin

OD REDAKCJI WWW.3RM.INFO

Drodzy bracia i siostry!

Obecnie, także i przez prawosławnych, rozpowszechniane są twierdzenia, że numery INN, SNILS i inne, to nie są jeszcze te rzeczywiste imiona nadawane przez Antychrysta, które będą nanoszone na ludzi. W związku z tym ludzie, słysząc takie twierdzenia, będą siebie uspokajać, że te cyfrowe identyfikatory można jeszcze przyjmować ale kiedy już będą nadawać ostatni identyfikator to jego przyjmować już nie będzie można.

To wszystko to tylko chytre i podstępne mamienie i przekręcanie prawdy! Rzecz w tym, że jeżeli nawet trzeba by było, albo trzeba będzie, żeby Antychryst nadał ludziom jakieś inne cyfrowe imiona (15, 20, 100-cyfrowe) to on i jego pachołkowie będą jedynie musieli przeprowadzić techniczne przekodowanie z wykorzystaniem właśnie numerów INN, SNILS i innych cyfrowych identyfkatorów, które już będą przyjęte przez ludzi.

Nie oszukujcie się! Dając zgodę na otrzymanie dowolnego, antychrystusowego cyfrowego imienia, niechaj nawet jakiegoś jednego, człowiek automatycznie daje zgodę na wszystkie pozostałe!

Nie słuchajcie ludzi, nawet takich z autorytetem. W żadnym wypadku nie wolno dobrowolnie przyjmować cyfrowego imienia (INN, SNILS i inne). Tak samo nie wolno przyjmować elektronicznych dowodów tożsamości i paszportów, mikrochipów i innych antychrystowych dokumentów i cyfrowych identyfikatorów.

Przyjęcie cyfrowych imion, ich nakreśleń (kodów kreskowych) i elektronicznych nośników jest aktem grzesznym, równoznacznym z zaparciem się Jezusa Chrystusa!

DOPOMÓŻ NAM PANIE!

——————————————————————————————————

Każdy Rosjanin otrzyma jedyny numer identyfikacyjny, który zastąpi SNILS, INN i inne numery identyfikacyjne. Jedyny, niepowtarzalny numer otrzymają wszyscy obywatele Federacji Rosyjskiej rzekomo do 2025 roku (Uwaga redakcji – wszystko jest już przygotowane ażeby już nadawać go ludziom!). 12-cyfrowy kod ma istotnie „ułatwić” życie ludziom.

„Wprowadzenie uniwersalnego numeru identyfikacyjnego dla kżdego Rosjanina istotnie ułatwi administrowanie baz urzędu podatkowego, funduszu emerytalnego i innych” – powiedział FBA „Ekonomika siegodnia” szef centrum analizy programów społecznych i ryzyk Instytutu Polityki Społecznej Wyższej Szkoły Gospodarki, Siergiej Smirnow. „Skorzysta na tym cała gospodarka bo prościej jest prowadzić jedną bazę niż kilka. Przy czym skoncentrowanie istniejących danych w pojedynczej bazie nie przedstawia trudności bo jest to tylko kwestia komponentu technicznego”.

a11

Wcześniej stało się wiadomym, że każdemu Rosjaninowi zostanie przypisany niepowtarzalny, jedyny numer, który zastąpi SNILS, INN i szereg innych identyfikatorów. W 12-cyfrowym kodzie będzie zaszyfrowana data utworzenia zapisu, jego numer w rejestrze i liczba kontrolna. Zakłada się, że wprowadzenie niepowtarzalnego, jedynego numeru, istotnie uprości ludziom komunikację ze strukturami państwowymi.

„Wszyscy liczymy na emeryturę, zabezpieczenia socjalne, zasiłki, ulgi podatkowe. W tych sprawach obywatelom będzie łatwiej je załatwiać. Można założyć wybuchy oburzenia religijnych ortodoksów, wielokrotnie mówiących o „liczbie bestii”, ale niczego złego w nowym systemie nie ma. Chyba tylko w państwie policyjnym daje on możliwość totalnej inwigilacji nieprawomyślnych. Ale w Rosji system kontroli i równowagi jest tak skonstruowany, że przesłanek do zakładania negatywnego scenariusza w aspekcie „jedynego numeru” nie ma” – mówi specjalista.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – Bezczelne kłamstwo! Rosja znajduje się w łapach pachołków Antychrysta i to właśnie oni, na rozkaz swoich panów z rządu światowego, wprowadzają ten system totalnej kontroli elektronicznej! W kraju szaleje najpotężniejszy kryzys systemowy, gospodarka w upadku, perspektywy jak najbardziej negatywne, a Kreml znajduje miliardy rubli na wprowadzanie tego systemu Antychrysta. Nie wierzcie tym kremlowskim „kogutom” i ich pieniom.

a2

W jego opinii istniejący system dobrze się sprawdził w USA, a mając dodatkowo doświadczenie międzynarodowe, wprowadzenie systemu w Rosji odbędzie się stosunkowo łatwo.

„Wszyscy widzieliśmy amerykańskie filmy gdzie program ochrony świadków opiera się na usunięciu osobistego numeru ubezpieczenia społecznego obywatela, który wtedy znika ze wszystkich baz danych. To tylko część możliwości. Jedyny, niepowtarzalny numer dopomoże we wzmocnieniu bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego bezpieczeństwa kraju. Będzie można śledzić terrorystów i potencjalnych złoczyńców a także wymienianie się danymi o nich będzie dużo łatwiejsze” – podkreślił Siergiej Smirnow.

Jednakże jeżeli w USA niepowtarzalny numer pozwala obywatelowi otrzymać prawo jazdy i posiadać konto bankowe, to w wariancie rosyjskim cele numeracji ludzi są inne. Człowiek nie będzie musiał przechowywać kilku istniejących dzisiaj dokumentów a całą informację o ubezpieczeniu emerytalnym, płatnościach podatkowych i o ochronie socjalnej obywatela, urzędnicy otrzymają dzięki kilku zaledwie kliknięciom myszki komputerowej.

Uwaga redakcji www.3rm.info – I jednym kliknięciem myszki komputerowej pachołki Antychrysta wyeliminują jakiegokolwiek człowieka ze wszystkich państwowych systemów, w tym także finansowych. I taki człowiek będzie skazany na śmierć głodową!

Autor: Andriej Orieszkin

Za: http://3rm.info/main/63753-chto-v-nomere-tebe-moem-rossiyan-gotovyat-k-novoy-zhizni.html

Publikacja: 4.08.2016

Tłumaczenie Tamara

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.