Najnowsze

Opublikowano Grudzień 30, 2016 Przez ls W Rosja

Rosja – Władza Antychrysta i elektroniczne dowody tożsamości

Antychrystowa władza w Rosji…W 2017 roku zafunduje ona Rosjanom obowiązkowe elektroniczne dowody tożsamości…Doradca prezydenta Federacji Rosyjskiej, G. Klimienko, o internecie.

a11

W 2017 roku Rosjanom władza zafunduje obowiązkowe elektroniczne dowody tożsamości i udostępni możliwość otrzymywania przez nich recept lekarskich i zakupu lekarstw przez internet. Doradca prezydenta G. Klimienko powiedział także, że Google ignoruje żądania służb specjalnych Federacji Rosyjskiej a rosyjscy urzędnicy zastąpili już 30% importowanego oprogramowania oprogramowaniem produkcji krajowej.

„- Jakie innowacje w sferze usług państwowych będą dostępne dla Rosjan za pośrednictwem internetu w 2017 roku?

W Rosji wśród obywateli jest wielu całkowitych imienników, których dane są zbieżne. Z tego powodu w pracy organów państwowych zdarzają się błędy. Na przykład Służba Komornicza na Syberii poszukuje Iwanowa Iwana Iwanowicza ponieważ jest on zadłużony w jednym z banków. Ale z powodu błędu zabiera się pieniądze z rachunku moskiewskiego Iwanowa Iwana Iwanowicza, który z tym pierwszym nie ma nic wspólnego.

Teraz trwają prace nad stworzeniem jedynego rejestru obywateli z którym będą współpracować wszystkie organy władzy. Każdy otrzyma swój elektroniczny dowód tożsamości z unikalnym numerem.

To także da możliwość uzyskiwania dużo większej ilości rodzajów usług państwowych przez internet bez konieczności fatygowania się do urzędów państwowych, co pozwala zaoszczędzić i czas i papier. Mam nadzieję, że to także będzie dokonane w 2017 roku. Główną kwestią jest jaka instytucja będzie prowadziła ten rejestr. Być może będzie utworzona nowa struktura państwowa. Dzisiaj każda instytucja państwowa prowadzi własną bazę danych Rosjan” – powiedział Klimienko.

Na podstawie: http://3rm.info/main/65761-antihristova-vlast-v-2017-godu-rossiyanam-zavedut-elektronnye-pasporta-sovetnik-prezidenta-rf-po-internetu-g-klimenko.html

Data publikacji: 30.12.2016

Nadesłał Borys

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.