Opublikowano Grudzień 17, 2015 Przez a303 W Rosja

Rosja – Czas Koda – Ocalcie świat i dzieci od chipizacji

Na dzień dzisiejszy w Rosji prowadzona jest wśród naszych dzieci zmasowana propaganda wprowadzania chipizacji. W szkołach Rosji już powszechnie prowadzona jest akcja „Czas Koda” (Godzina Kodu) mająca na celu, rzekomo, zainteresowanie dzieci nowymi technologiami informatycznymi.aa

aa

Dzieci są przygotowywane do implantacji mikrochipów! Do propagowania implantacji mikrochipów zaangażowano młodych i znanych artystów. Akurat właśnie tych piosenkarzy i artystów, którzy są popularni wśród uczniowskiego środowiska i wśród młodzieży.

Zdołano już wciągnąć do tego elektronicznego koncłagru 500 tysięcy dzieci w rosyjskich szkołach. A czy wy chcielibyście żeby waszemu dziecku odebrano duszę i zamiast niej wszczepiony był w ciało waszego dziecka mikrochip, który będzie załadowany różnymi programami?

Ale to już nie będzie wasze dziecko, to już będzie mały bio-robot, który będzie należał nie do mamy i taty ale będzie własnością globalnego systemu i Antychrysta!

Ruch „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

Od Red. W-P – Pocieszającym jest fakt, że my Polacy jesteśmy ciągle ostrzegani przed nadchodzącym NWO przez niezliczone sitwy, pardon, partie polityczne, członków i przywódców tychże partii, no i przede wszystkim jesteśmy ostrzegani przez, tak zwany, „Kościół Katolicki” i Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny, w osobach nieugiętych duchownych-wojowników o wolność i demokrację.

Za: http://dsnmp.ru/videoklip-spasite-mir-i-detey-ot-chipizatsii/

Data publikacji: 16.12.2015

Nadesłał Borys

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.