Opublikowano Marzec 2, 2016 Przez NS W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Soborowi judeochrześcijanie obchodzą Rok Małpy !!!

Dnia 21 lutego 2016 roku w Chicago (USA), tzw. „arcybiskup” judeochrześcijańskiej sekty soborowej, Blase Cupich, udał się do chińskiego „kościoła” judeochrześcijańskiego p.w. św. Teresy, znajdującego się w dzielnicy chińskiej Chicago, ażeby świętować pogański, chiński Nowy Rok. Według kalendarza chińskiego rok 2016 jest Rokiem Małpy.

a

Zgodnie z chińskimi tradycjami pogańskimi, lew i smok tańczący w przeddzień Nowego Roku, mają odpędzić złe duchy i przynieść szczęście na rok następny. Na fotografii powyżej widzimy soborowiaka Cupicha, w chińskim „kościele”, jak błogosławi potwora reprezentującego lwa. Fotografia druga poniżej przedstawia Cupicha koncelebrującego soborową pseudo-„mszę” na stole (soborowy „ołtarz”) z kilkoma ulokowanymi tam symbolami pogańskimi.

Smok, który dominuje przed soborowym stołem (tzw. „ołtarzem”) symbolizuje szczęście. Dwa czarno-złote labirynty na końcach stołu symbolizują przepływ sił kosmicznych, które muszą być koniecznie zrównoważone ale zawsze kończy się to w ten sam sposób, mrocznym życiem w piekle. Spalacz kadzidła obok stołu ma oferować pocieszenie dla cierpiących dusz przodków?, pogańskie praktyki animistyczne!

Na trzeciej fotografii poniżej widzimy Cupicha rozdającego czerwone koperty uczestnikom obrzędów. Zgodnie z pogańską symboliką te czerwone koperty rozdawane w wigilię chińskiego Nowego Roku oznaczają energię, szczęście i radość. Widzimy, że judeochrześcijańska sekta soborowa staje się Panteonem wszystkich idoli, że ta sekta przywraca do życia wszystkie idole i bałwochwalstwa, które Kościół Katolicki zwalczał i zniszczył w jego chwalebnej i wojowniczej przeszłości.

a4

JAK ROK MAŁPY TO ROK MAŁPY. TO JEST TEŻ NOWA EWANGELIZACJA, NIECO MAŁPIA ALE CZYSTO JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKO-SOBOROWA! ALLELUJA I DO PRZODU!

aa

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) :  http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A667-Culpich.htm

Data publikacji: 20.02.2016

Opracowanie: GREGORIUS

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.