Najnowsze

Opublikowano Sierpień 23, 2013 Przez Jan W NWO, Rosja

Putin nadal truje ludzi

pu1Putin kontynuuje trucie ludności Rosji. Chemtrails nad okregiem jamało-nienieckim. Region tiumeński. Jamało-nieniecki okręg autonomiczny. Po tych opryskach utrzymywał się nietypowy, dla tego obszaru, upał. Również nie było w lipcu, przez okres około miesiąca, zupełnie deszczu co jest absolutnie nietypowe dla naszego regionu. W związku z tymi zjawiskami rozgorzały , nie widziane wcześniej, pożary, których nie można było ugasić przez 1,5 miesiąca.

Chemtrails widzialne są na niebie przez cały dzień, 3 do 4 razy w ciągu tygodnia przelatuje nad naszym miastem 4 do 5 samolotów.

Chemtrails widzialne są na niebie przez cały dzień, 3 do 4 razy w ciągu tygodnia przelatuje nad naszym miastem 4 do 5 samolotów.

pu3

pu4

 

pu5

Za: http://3rm.info/38289-putin-prodolzhaet-travit-narod-rossii-himtreyly-nad-yamalo-neneckim-okrugom.html

Data publikacji: 22.08.2013

Przekład:RX

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.