Opublikowano Kwiecień 28, 2017 Przez a303 W Świat

Przygotowywane jest amerykańskie uderzenie jądrowe w Rosję

Obudzili się…Sztab Generalny Sił Zbrojnych Rosji: „USA przygotowują siły do zmasowanego ataku jądrowego na Rosję”.

USA tworzą militarną infrastrukturę przy rosyjskich granicach w celu dokonania nagłego rakietowo-jądrowego uderzenia w Rosję. Takie oświadczenie złożył pierwszy zastępca Szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji, Wiktor Poznichir.

a

„Rozlokowanie amerykańskich baz Obrony Przeciwrakietowej w Europie, okrętów wojennych Obrony Przeciwrakietowej na akwenach mórz i oceanów, w pobliżu rosyjskich terytoriów, stwarza potężny, tajny komponent uderzeniowy dla dokonania nagłego uderzenia rakietowo-jądrowego na Federację Rosyjską” – powiedział generał-porucznik podczas briefingu.

Poznichir powiedział, że zwiększanie potencjału Obrony Przeciwrakietowej USA stymuluje wyścig zbrojeń i zmusza inne państwa do zastosowania środków odwetowych. Rozprzestrzenianie amerykańskiego systemu Obrony Przeciwrakietowej narusza istniejący parytet broni strategicznych i komplikuje dialog w sprawie rozzbrojenia nuklearnego.

Skonstatował on, że w ciągu ostatnich 15 lat rząd USA wydał na wzmacnianie i rozmieszczanie systemu Obrony Przeciwrakietowej 130 miliardów dolarów a w najbliższych 5 latach planuje zainwestowanie dodatkowo 55 miliardów dolarów.

aa

W ten sposób do roku 2022 amerykańskich anty-rakiet będzie więcej niż głowic bojowych w rosyjskich międzykontynentalnych rakietach balistycznych. 

„Taka ilość środków bojowych Obrony Przeciwrakietowej przedstawia poważne zagrożenie dla rosyjskiego potencjału odstraszającego, biorąc zwlaszcza pod uwagę prowadzone prace w dziedzinie modernizacji systemów bojowych Obrony Przeciwrakietowej” – powiedział Poznichir.

Podkreślił on, że Rosja będzie zmuszona do podjęcia odpowiednich środków w celu zapewnienia sobie obrony przed oddziaływaniem środków błyskawicznego uderzenia globalnego jak i Obrony Przeciwrakietowej. 

„Ale ten wyścig zbrojeń nie jest nam potrzebny, ani nikomu innemu” – podsumował przedstawiciel Sztabu Generalnego.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – Ten wyścig zbrojeń nie jest potrzebny, przede wszystkim, biednym. Wykończy on, ostatecznie, Federację Rosyjską, która znajduje się w pogłębiajacym się kryzysie. I po raz kolejny twierdzimy, że rezygnacja i oddanie przez Putina Donbasu i całej Ukrainy, którą można było w 2014 roku w ogóle przyłączyć do Rosji, to głupota granicząca ze zdradą.

Jeżeli NATO i USA rozmieści chociażby tylko swoją Obronę Przeciwrakietową na granicy Ukrainy i Rosji, a ku temu wszystko zmierza, to o całym potencjale jądrowym Federacji Rosyjskiej będzie można, po prostu, zapomnieć!

Za: http://3rm.info/main/67203-prosnulis-genshtab-vs-rossii-ssha-gotovyat-sily-dlya-massirovannogo-yadernogo-udara-po-rossii.html

Publikacja: 27.04.2017

Generał Lieonid Iwaszow: „Podczas amerykańskiego uderzenia jądrowego na Federację Rosyjską oligarchowie mogą zablokować uderzenie odwetowe”.

„Rozlokowanie amerykańskich baz Obrony Przeciwrakietowej w Europie, okrętów wojennych Obrony Przeciwrakietowej na akwenach mórz i oceanów, w pobliżu rosyjskich terytoriów, stwarza potężny, tajny komponent uderzeniowy dla dokonania nagłego uderzenia rakietowo-jądrowego na Federację Rosyjską” – oświadczył na konferencji moskiewskiej ds. bezpieczeństwa międzynarodowego pierwszy zastępca szefa Głównego Zarządu Operacyjnego Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, Wiktor Poznichir. Co może przeciwstawić temu zagrożeniu Rosja i co trzeba koniecznie zrobić żeby zapewnić możliwość odwetu opowiada generał-pułkownik, doktor nauk historycznych, prezes Akademii Problemów Geopolitycznych, Lieonid Iwaszow.

Opublikowany 27 kwietnia 2017
UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Przygotował Szrapnel

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.