Opublikowano Luty 18, 2017 Przez a303 W Dziennikarstwo śledcze

Przodownicy pracy w biznesie mordowania nienarodzonych, nagradzani pizzą

„Normy aborcyjne ” ustanawiane dla klinik „Planned Parenthood”;”Sprzedawcy” nagradzani pizzą, kiedy wypełnią te „aborcyjne normy”.

a

Obrzydliwe, mordercze praktyki przemysłu aborcyjnego są coraz częściej eksponowane przez dziennikarzy śledczych z niezależnych mediów i to, co oni odkrywają, wykracza nie tylko poza wszelką etykę … to jest absurdalne, wręcz stalinowskie w istocie swego zła.

Life Site News ujawnił publicznie dochodzenie, które odkryło, że Planned Parenthood narzuca „normy aborcyjne” w klinikach aborcyjnych, zmieniając pracujących tam pracowników na „sprzedawców”, którzy są nagradzani „przyjęciami z pizza”, gdy wypełnią narzucone im odgórnie „normy aborcyjne”. (Tak. To jest chore).

To tylko jedna z ostatnich rewelacji z oszałamiającej serii skandali, ujawniających ohydne (zbrodnicze) działania Planned Parenthood i „agendę morderstw” przemysłu aborcyjnego.

W poprzednich dochodzeniach, Life Site News ujawniły jak centra aborcyjne Planned Parenthood pobierały i sprzedawały narządy częściowo urodzonych niemowląt, zamordowanych w tym procesie.

Źródło: http://www.naturalnews.com/2017-02-07-abortion-quotas-planned-parenthood-salespeople-rewarded-with-pizza-parties.html

Tłum. Renata

Od tłumacza: od pewnego czasu uparcie powtarzam, „że narody, które dobrowolnie i świadomie mordują własne, nienarodzone dzieci, NIE zasługują na przetrwanie.”

I dodam jeszcze, że każdy, kto uważa siebie za chrześcijanina, za katolika, a wspiera JAKIKOLWIEK rodzaj aborcji, swą myślą, słowem czy uczynkiem, zasługuje, według mnie, na potępienie wieczne.

„Grzeszniku, gdzie będziesz próbował się schować (przed karą Bożą)….?”

 

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.