Opublikowano Marzec 12, 2012 Przez a303 W NWO, Świat

Proroctwa się spełniają. Watykańscy teologowie chcą „odnowić” biblię

Źródło: http://3rm.info/22164-prorochestva-bibliya-chto-napechatayut.html

Data publikacji: 11.03.2011

Tłum. RX

Benedykt XVI-Ratzinger-Tauber, wierny syn synagogi szatana

Uczeni teologowie Watykanu postanowili w tym roku dokonać „aktualizacji” (żydomasońskiej manipulacji-tłum.) i uzupełnienia (judejskiego fałszerstwa-tłum.) Biblii.

Dokładnie co i jak mają zamiar teologowie zmienić w Starym i Nowym Testamencie Księgi Ksiąg, będzie jasne w końcu września, kiedy we włoskiej Modenie teologowie na oficjalnej konferencji prasowej opowiedzą dziennikarzom o swoich planach. W międzyczasie uczeni uzasadniają swoją niesłychaną decyzję wprowadzenia uzupełnień do Nowego Testamentu tym, że Ewangelie w obecnej postaci były napisane po upływie dziesiątków lat po ukrzyżowaniu i zmartwychwstaniu Chrystusa a zapisy w zwojach wspólnoty Qumran są świadectwami świadków naocznych tych cudownych wydarzeń i powinny być w konsekwencji uznane za bardziej wiarygodne. Przypuszczenia, że gdzieś mogą istnieć wcześniejsze zapisy Ewangelii wyrażano już wcześniej. I oto w 1945 roku w jaskiniach w pobliżu Wadi Qumran odkryto wcześniejsze zapisy ksiąg Starego Testamentu a nawet Nowego Testamentu. W rezultacie badaniem zebranych rękopisów zajęli się uczeni Roland de Vaux i Jerozolimska Biblijna Szkoła Archeologiczna. Rozpętało to krytykę katolików ze strony innych wyznań. A przedstawiciele judaizmu całkowicie oskarżyli katolickich teologów o to, że oni ukrywają tajemnice wczesnego chrześcijaństwa. Być może właśnie z powodu tych oskarżeń w Watykanie zadecydowano o przyspieszeniu prac nad zwojami z nad Morza Martwego. Ponadto na specjalnej konferencji ogłoszono, że przygotowuje się nowe wydanie Biblii. Do czego jest to potrzebne i dlaczego nie można ograniczyć się do zwykłej publikacji nowych źródeł dopóki nie wszystko jest jasne, nie wiadomo.

Proroctwo schimonachini Malarii (1926-1989) – Biblia, którą drukują jest błędna. Oni (faryzejscy judeje) usuną z niej wszystko co ich dotyczy ponieważ nie chcą zarzutów (14 marca 1989 roku). Przygotowuje się zmiana Wiary. Kiedy to nastąpi, święci odejdą i nie będą modlić się za Rosję. A tych, którzy pozostaną (z wiernych-aut.) Pan weźmie do siebie. A biskupi, którzy do tego dopuszczą ani tu ani tam Pana nie ujrzą (3 sierpnia 1988 roku).

 

Pozdrowienie Antychrysta- mano cornuto- El diablo

Proroctwa Christofora Tulskiego (1905-1996) – „W Cerkwi będzie wkrótce katolickie i kiedy w świątyniach zmienią Symbol Wiary nie będzie wolno tam chodzić a później wszystkie świątynie będą zamykane”.

„Po 2008 roku czas przyspieszy, rok będzie miesiącem. Po 2008 roku bądźcie szczególnie pokorni”.

Mroczna otchłań żydomasońskiego Watykanu

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.