Opublikowano Marzec 2, 2013 Przez Jan W Bez kategorii

„Prawiesławny” prezydent Putin zapala żydowski ogień.

Źródło: http://3rm.info/33281-pgavoslavnyy-pgezident-zazhigaet.html

Data publikacji: 25.02.2013

Tłum. RX

put10

Prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin prawdopodobnie zapomniał, że „znaki i symbole rządzą światem a nie słowa i prawo”. Albo jego wizytę źle przygotowali współpracownicy albo Putin zwariował. Albo już bez żadnego skrępowania jest on gotów manifestować czyich tak naprawdę broni interesów. No i co się stanie z rdzennymi ludami Rosji.

19 lutego 2013 roku na posiedzeniu „Rady ds. Stosunków Międzynarodowych” prezydent Władimir Putin powiedział: „Szanowni koledzy, dzień dobry! Jestem pewien, że już zaznajomiliście się, tak ja teraz, z miejscem w którym się znajdujemy, z rosyjskim Żydowskim Centrum Tolerancji, i jestem przekonany, że to miejsce nie pozostawia nikogo obojętnym”. O samej naradzie jak i o „żydowskim centrum tolerancji”, na którego ścianach złotymi literami wyryte jest nazwisko i imię Anatolija Czubajsa, już mówiliśmy wcześniej ale jednakże to wydarzenie rzeczywiście nie pozostawiło nas obojętnymi. Tym bardziej kiedy zaczęto w jego trakcie wyjaśniać dodatkowe, uzupełniające szczegóły i znaki. Żydowskie Centrum Tolerancji jest tymi symbolami i znakami przepełnione. A diabeł, jak wiadomo, ukryty jest w szczegółach. Odbywając przechadzkę po tym miejscu Putin zapalił ogień przed napisem o treści: „…i dołączy do grona wiecznie żywych ich dusz…”. Jak się wyjaśniło, jest to cytat z modlitewnika „Shear Tefilah”- modlitwa wspomnieniowa „Kadish” na cześć zabitych w latach wojny rzekomych 6 milionów żydów. Pełny tekst modlitwy zawiera także i wezwania do krwawej zemsty, graniczącej z otwartym ekstremizmem, o treści: „B-że zemsty. Sędzio Ziemi, wspomnij na rzeki krwi płynącej jak woda, krwi ojców i synów, matek i niemowląt, nauczycieli i uczniów ich, odpłać ze wszech miar prześladowcom ludu Twojego. Krzyku „Shema Israel”, złapanych w śmiertelną pułapkę, nie pomijaj milczeniem, jęk umęczonych podnieś do tronu Chwały Twojej, odemścij szybko, za naszych dni, przed naszymi oczyma, krwawą zemstą za synów i córki Twoje, świętych i czystych, którzy nie mieli zaszczytu pogrzebu na żydowskim cmentarzu, jak powiedziano: „Krew wiernych jego pomści on i odpłatą pokarze wrogów Jego i odkupi ziemia Jego lud Jego. Amen”.

(…………………………………………………………………………………………………….)

Jeżeli kontynuować mówienie o „krwawej zemście” to wychodzi na to, że teraz żydzi powinni się przygotowywać do popełnienia harakiri. Ale w judaiźmie skruchę okazuje tylko Bóg, żydzi jej nie okazują. Właściwie to oni i teraz gotowi są przenieść błędy systemowe swojego upadłego państwa „Izrael” na cały świat. O czym całkowicie szczerze mówią żydowscy historycy wojskowości: „Mamy kilkaset atomowych głowic bojowych i rakiet, które możemy wystrzelić na różne cele, być może, że nawet na Rzym. Większość stolic europejskich to tarcze strzelnicze dla naszego lotnictwa. Mamy możliwość pogrzebać świat razem z nami. I mogę zapewnić was, że to się zdarzy zanim Izrael odczuje swój koniec”. Tylko w ciągu XX wieku Rosja poddana została trzykrotnemu ludobójstwu w którym zginęło co najmniej 50 milionów Rosjan i innych rdzennych narodów Rosji. To są nasze rzeki krwi, które płynęły jak woda, krwi ojców i synów, matek i dzieci. I z ruskich łez i krwi można utworzyć „Górę płaczu”. Dlatego nikogo w naszym kraju nie może nie niepokoić pytanie: „na kim tym razem żydzi będą się mścić?”. Zwłaszcza kiedy w Żydowskim Centrum Tolerancji podjęto decyzję o stworzeniu jakiejś „rossijańskiej nacji” na tle tego, że, według publicznie głoszonych programów państwowych, już do 2016 roku przewiduje się dwukrotne zmniejszenie udziału ludności Rosji w wieku produkcyjnym w stosunku do roku 2000. Od 2014 roku ma nastąpić nieograniczony napływ emigrantów o obcej kulturze a w 2020 roku ponad 1/3 ludności kraju będzie imigrantami.

A „prezydent Rosji” (!!!) w tym czasie zapala ogień żydowskiemu „B-gu zemsty”. Właściwie to będzie tak się działo aż do czasu kiedy naród rosyjski nie stworzy własnej ideologii narodowej.

Kiriłł Mjamlin

Komentowanie zamknięte.