Najnowsze

Opublikowano Lipiec 1, 2014 Przez a303 W Ukraina

Polegli żołnierze ukraińscy wysyłani na Zachód jako biomateriał

aZmarłych ukraińskich żołnierzy sprzedaje się na całym świecie. Na ten temat niedawno w niemieckiej prasie zostało opublikowane skandaliczne śledztwo, którego istotą jest to, że w Niemczech realizowane są na szeroką skalę komercyjne dostawy trupów z Ukrainy do dalszego ich wykorzystania jako biomateriałów. Zostały opublikowane również dokumenty służbowe firmy Tutogen Medical GmbH, z siedzibą w bawarskiej miejscowości Neukirchen am Brand, piszą „Izwiestija w Ukrainie” w artykule „Martwi Ukraińcy przekształcają się w biomateriał dla całego świata.”

(http :// www.umoloda.kiev.ua/number/1476/116/51937/)

Tylko w okresie od 2000 do 2001 roku niemiecka firma (jak pisze gazeta) otrzymała od ukraińskiego partnera 1152 trupy (chociaż najprawdopodobniej mowa tu jest o fragmentach ciał zmarłych). Taki eksport jest związany ze spółką państwową „Bioimplant”, która pracuje przy Ministerstwie Zdrowia Ukrainy. Niemiecka prasa przypuszcza, że roczny obrót firmy wynosi kilku milionów euro, ponieważ wpływ z przetwarzania jednego ciała może osiągnąć 250.000 dolarów

 Jak pisze „Ukraina młoda” w artykule „43 euro za kość udową”,” w ręce dziennikarzy trafił cennik niemieckiej firmy. W styczniu 2002 r. za całą kość udową Ukraińca spółka płaciła 42,90 euro, za kość ramienną – tyle samo. Za błonę osierdzia, w zależności od wielkości, wynagrodzenie pieniężne wynosiło od 13,30 do 16,40 euro, a jedno ścięgno stawów kolanowych kosztowało 14,30 euro. Jak się okazało, niemiecka firma nie tylko przerabiała części zwłok Ukraińców, ale także dostarczała je na rynek amerykański

(http://transplant.zp.ua/content/biomaterial-ukrainskikh-pokoinikov-prodayut-vo-vsem-mire).

 W toku kontynuacji tego tematu i tych inicjatyw, w dniu 26 czerwca bieżącego roku w centrum multimedialnym „Dniepr POST” odbyła się konferencja prasowa „Kobiecy batalion ochotniczy”: żołnierzom armii ukraińskiej, którzy są wysyłani na front, zaproponowano, aby zadbali o przedłużenie gatunku. Jedna z referujących, dr nauk filozoficznych, wykładowca logiki i filozofii, koordynator „WWB” Dniepropietrowska L. Kostriukowa powiedziała: „Ginie nasz fundusz genów, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie banku spermy. Postanowiliśmy, że należy zwrócić się do władz, aby żołnierze przed pójściem na wojnę mogli na życzenie dawać biomateriał. W cywilizowanych krajach, takich jak USA i Izrael, pobieranie biomateriału przed odejściem na wojnę jest już prowadzone”.

 Oto jaka „drżąca” troska o fundusz genów i biomateriał. Wysyłają synów na niechlubną śmierć, pamiętając przy tym o biomateriale: a wiec żołnierze z Ukrainy, przed wysłaniem na front, gdzie być może złożycie głowy za oligarchów, nie zapomnijcie zostawić swój biomateriał dla kobiecego batalionu!.

 Właśnie taka inteligencja, która patrząc na ludzi myśli o biomateriale, odżywia rosnący faszyzm na Ukrainie. Nic dziwnego, jeśli następną ideą w ich głowach stanie się idea transplantacji narządów poległych żołnierzy. Biomateriał nie powinien się marnować.

Irina Malcewa

Tłumaczył Janusz Sielicki

30.6.2014 r.

Źródło: http://3rm.info/48350-biomaterial-ukrainskih-soldat.html

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.