Opublikowano Luty 17, 2013 Przez Jan W Bez kategorii

Żydomasońska rewolucja w pseudo-„Kościele Katolickim”:Papież zapewnił syjonistów o swojej bezkompromisowej walce z antysemityzmem

UWAGA:  PRZYPOMNIENIE INFORMACJI Z ROKU 2010 !!!

Źródło: http://3rm.info/6101-papa-rimskij-zaveril-sionistov-v-svoej.html

Data publikacji: 10.11.2010

fox2

W ubiegłym tygodniu papież Benedykt XVI przyjął w swojej rezydencji delegację światowej organizacji „Anti-Defamation League” (ADL), która zajmuje się walką z każdym przejawem krytyki pod adresem państwa Izrael, informuje agencja AEN. Na spotkaniu z kierownictwem organizacji syjonistycznej papież zapewnił żydów o swojej gotowości dalszego prowadzenia bezkompromisowej walki z przejawami antysemityzmu w świecie. „Wy zajmujecie się bardzo ważną dla społeczeństwa sprawą”- powiedział papież żydowskim przywódcom- „a wasze wysiłki w walce z antysemityzmem i ksenofobią czynią nasz świat bardziej ludzkim”.  

„Ja zawsze będę występował przeciwko podżeganiu do nienawiści religijnej nie tylko wśród wierzących katolików ale i w całym świecie”- dodał zwierzchnik katolików. W trakcie spotkania dyrektor „Anti-Defamation Legaue”, Abraham Foxman, poruszył kwestię niedawnej, antyizraelskiej rezolucji synodu bliskowschodniego i ekstremistycznych wypowiedzi niektórych katolickich biskupów. „Proszę pana jako najwyższego duchowego przywódcę o ukrócenie prób katolickich działaczy religijnych izolowania państwa izraelskiego”- powiedział Foxman. Na zakończenie konferencji Abraham Foxman wręczył papieżowi w podarunku barwne, żydowskie pudełeczko na datki o nazwie „cdoku”.

Słynny Abramek Foxman, znany fabrykant wysokojakościowej czekolady.

Słynny Abramek Foxman, znany fabrykant wysokojakościowej czekolady.

Komentowanie zamknięte.