Najnowsze

Opublikowano Maj 9, 2013 Przez a303 W NWO, Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Papież Franciszek: „Antysemityzm” jest sprzeczny z Chrześcijaństwem

http://theuglytruth.wordpress.com/2013/05/01/pope-francis-anti-semitism-contradicts-christianity/

Wymiana uprzejmości między Peresem a Papieżem ma miejsce w Watykanie; „Przyjedź do izrahella, aby przywrócić wiarę w pokój”, mówi prezydent

 Ynet

Prezydent Szimon Peres spotkał się we wtorek z Papieżem Franciszkiem w Watykanie w celu omówienia napięć na Bliskim Wschodzie, perspektywy pokoju w regionie i zagrożenia antysemityzmem.

Franciszek I lub Jorge Mario Bergoglio, 76 lat, został wybrany w marcu jako lider pogrążonego w problemach Kościoła Rzymskokatolickiego. Jest on znany ze swych tolerancyjnych poglądów i sympatii wobec żydów. Powiedział do Peresa, że antysemityzm stoi w sprzeczności z prawdziwym duchem Chrześcijaństwa. „Jako Papież nie będę popierać żadnych przejawów antysemityzmu„, powiedział.

who-killed-jesus.jpg.crop_display

mówienie prawdy o tym, kto zamordował Jezusa jest w Watykanie zakazane

(…)

Papież wyraził wdzięczność prezydentowi izrahella mówiąc, że postara się przyjechać tam jak najszybciej, dodając: „Nauczyłem się optymizmu od ciebie; jesteś dla mnie inspiracją”.

Peres dał Papieżowi egzemplarz Biblii z napisem „dla Jego Świątobliwości Papieża Franciszka”, aby ci się powiodło wszystko, co zamierzysz, i wszystko, czym się zajmiesz” (1 Krl 02:03).

Peres w trakcie oficjalnej wizyty w Watykanie spotkał się również z premierem Włoch, Enrico Letta. Peres rozmawiał z Letta o zaostrzeniu sankcji wobec Iranu i wyjaśniał sprawę  niebezpieczeństwa broni chemicznej w Syrii, że unosi się ono nad Europą, a nie tylko nad izrahellem.

Tags :

Komentowanie zamknięte.