Opublikowano Czerwiec 6, 2014 Przez a303 W Świat

Obama rozpoczyna miliardową zimną wojnę

Amerykańska machina wojenna rozgrzewa się znowu.

Kiedy afgańskie przedsięwzięcie Waszyngtonu traci parę, potrzebuje zupełnie nowego zagrożenia, by utrzymać swojego potwora wojskowego przy życiu.

I tym zagrożeniem jest Rosja. . . to znaczy chrześcijańska Rosja.

a

Laureat pokojowej nagrody Nobla, Barack Hussein Obama

Jest to ‚korzystne’ zarówno dla amerykańskiego żydostwa, które nienawidzi chrześcijańskiej Rosji, jak i – tak – dla wiodącego jastrzębia NATO – Polski.

Pierwszym przystankiem Obamy na objeździe Europy była Warszawa, gdzie zainicjował miliardowy plan zimnej wojny.

[Wstawka: “Przybyłem, by potwierdzić nasze ciągłe zaangażowanie w bezpieczeństwo Polski.

Jesteśmy na dobrej drodze z naszym programem obrony przeciwrakietowej, łącznie z miejscami przechwytującymi tutaj w Polsce.
„Jak widzieliśmy dziś rano, nasz amerykański oddział lotnictwa, tutaj jest pierwsza regularna obecność sił amerykańskich w Polsce.
„Nieustannie zmieniamy dodatkowy personel i samoloty w Polsce i krajach bałtyckich.
„A ja chcę pochwalić Polskę za jej wkład w patrole powietrzne NATO nad krajami bałtyckimi.
„Będziemy rozszerzać nasze ćwiczenia i szkolenie z sojusznikami, aby zwiększyć gotowość naszych sił.
„Wiem, że prezydent Komorowski jest wielkim mistrzem modernizacji polskiego wojska, i witamy zapowiedź, że jeszcze zwiększy to zaangażowanie.
„Będziemy zwiększać liczbę amerykańskiego personelu wojskowego i jednostek sił powietrznych stale zmieniających się w sojuszniczych państwach Europy Środkowej i Wschodniej.
„Wzywam Kongres do zatwierdzenia do $1 mld na poparcie tego wysiłku, który będzie potężnym pokazem niezachwianego zobowiązania Ameryki wobec naszych sojuszników z NATO”.]

Komorowski wykorzystuje Amerykę.

Miliardowa łapówka Obamy daje ożywienie dla polskiego 100-letniego „Planu od morza do morza” [Intermarium Plan], który czyni Polskę główną potęgą federacji „od Bałtyku do Morza Czarnego”.

Dzięki swojej historycznej nienawiści do prawosławnej Rosji, Polska rzekomo szkoliła zbirów Prawego Sektora tuż przed zamachem kijowskim w tych samych taktykach jakie stosowali w morderczych działaniach na Placu Niepodległości w Kijowie.

Polscy dyplomaci znaleźli się wśród pierwszych którzy spotykali się z kierowanym przez Waszyngton reżimem, który obalił demokratycznie wybranego Janukowycza.

W tej chwili UE popiera ambicje Polski.

Ale dzięki pojawieniu się Le Pen i jej uczucia do Rosji, to wkrótce może się zmienić.

„Trzeba zaprzestać kryminalizacji Rosji. Interesy Francji leżą w tworzeniu i pogłębianiu stosunków z Rosją. Bo Rosja jest częścią cywilizacji europejskiej, i nie ma powodu, aby pod pretekstem, że USA wydaje nakazy, powinniśmy im ulegać, jeśli są sprzeczne z naszymi interesami”.

Le Pen nawet obiecała „wyprowadzić Francję z NATO”. . .zatrzymując Francję przed „wykonywaniem rozkazów” wychodzących z Waszyngtonu.

Skoro NATO finansuje głównie Waszyngton, a Waszyngtonem rządzą żydowskie interesy, to NATO jest kolejną aferą żydowskich neokonów.

a

Żydówka Wiktoria Nuland Kagan, zastępca Sekretarza Stanu w amerykańskim Departamencie Stanu.

Żydowska czereda Wiktorii Nuland, w komplecie z jej podżegającym do wojny mężem, raduje się, że nowa zimna wojna rozpoczyna się „Inicjatywą uspokojenia Europy” Obamy.

[Wstawka: „Co jest wymagane, to renesans transatlantycki, nowy przypływ energii. Musimy być tą latarnią. Razem musimy prowadzić, albo zobaczymy, że oddalają się cenione przez nas rzeczy i nasz globalny wpływ. To oznacza finansowanie, wyposażenie i szkolenie naszych sił zbrojnych, by być gotowym do obrony naszej wolności i realizacji naszych interesów bezpieczeństwa wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

„I za granicą, nie ma takiego miejsca, gdzie nasza hojność i nasze doświadczenie i nasze ideały są dziś potrzebne bardziej niż na peryferiach Europy.

“I w końcu mój Kagan. On jest moim Mars, on jest moją Wenus, on jest moją planetą ziemia”.]

Masz rację, Nudelman (jej oryginalne nazwisko).

Jest to „nowy przypływ energii” z „hojną” dawką bombardowań, większym rozlewem krwi w imię reklamowanej przez Żydów „demokracji”, tuż na „peryferiach” Europy z Rosją.

To żydostwo jest na wojnie z chrześcijańską Rosją i wciąga w nią Amerykę i resztę świata.

Nuland i Kagana to nic nie obchodzi.

Kiedy dochodzi do wojny za Żydów na „ich planecie ziemi”, tylko Goje umierają młodo.

http://www.realjewnews.com/?p=940

Brat Nathanael Kapner – 4.06.2014, tłum. Ola Gordon.

Tags : , , , , , ,

Komentowanie zamknięte.