Opublikowano Maj 11, 2015 Przez Jan W Rosja

Nuklearne uderzenie Rosji w Warszawę

Eurourzędas straszy : Rosja przygotowuje „uderzenie jądrowe” w Warszawę! Niezrównoważony europarlamentarzysta Ryszard Czarnecki chce przeciwko Rosji złożyć pozew do Trybunału Haskiego.

Czy to wesoły Rysio wypatruje nadlatującej ruskiej rakiety nuklearnej? W nadwiślańskim baraku  coraz weselej! Nieustające święto demonokratów!

Czy to nie wesoły Rysio wypatruje nadlatującej ruskiej rakiety nuklearnej? W nadwiślańskim baraku coraz weselej! Nieustające święto demonokratycznego bajdurzenia!

Powiedział on o tym fakcie w wywiadzie udzielonym jednemu z ukraińskich kanałów telewizyjnych. Czarnecki opowiedział także o pewnym „raporcie czarnomorskim”, który będzie pierwszym krokiem do rozpatrzenia w Trybunale Haskim  sprawy odnośnie „zbrodni” Federacji Rosyjskiej.

„Ostatnio Komisja Spraw Zagranicznych Europarlamentu przyjęła tak zwany „Raport czarnomorski”. Stwierdza się w nim jednoznacznie, że Rosja przeprowadzała ćwiczenia wojskowe pod kątem możliwości wykorzystania broni jądrowej przeciwko Polsce.

Miały miejsce stosowne manewry armii rosyjskiej, pod kryptonimem „Zachód”, i była rozpatrywana możliwość użycia broni atomowej, zwłaszcza w odniesieniu do Warszawy” – podkreślił Czarnecki.

Za: http://3rm.info/main/56846-evrochinovnik-zapugivaet-rossiya-gotovit-yadernyy-udar-po-varshave.html

Data publikacji: 11.05.2015

Przekład: RX

Tags : , , , , , ,

Komentowanie zamknięte.