Opublikowano Styczeń 11, 2015 Przez a303 W NWO

Nieusuwalna skłonność do zła

Czy pojedynczy termit zna dokładną strukturę powstającego kopca? Czy regularnie uczestniczy w spotkaniach grupowych lub szkoleniach, aby omówić jaki ma być ostateczny kształt architektoniczny kopca? Myślę, że nie. Myślę, że termit po prostu trudzi się tym, do czego jest zaprogramowany jako termit. Jak to ma w naturze. Odgrywa swą małą rólkę w większym obrazie kolonii termitów.

a
A co powiemy o pojedynczym żydzie? A jak to się ma do funkcjonowania jego/jej przeciw Gojom i działaniach antyspołecznych? Nie wierzę, że każdy żyd, który odgrywa cząstkową  rolę w społeczności żydowskiej jest koniecznie świadom, jak wygląda większy obraz żydowskiego spisku. Nie sądzę, żeby czytał talmudyczne doktryny, a nawet czytał albo wnikliwie studiował Protokoły. Nie sądzę też, aby większość z nich nawet uczestniczyła w spotkaniach w synagodze w celu projektowania antyspołecznych intryg.

Ale uważam, że jest to połączenie tego, co w naturze, i tego, co wynika z wychowania, a także z demonicznych wpływów, jakie wykorzystują judaizm w roli swego przekaźnika zła.

Wystarczy tylko przeczytać ich własne wypowiedzi, żeby zrozumieć kolektywną mentalność żydowską.

To tak samo, jak z zapracowanym termitem; pojedynczy żyd odgrywa swoją określoną rolę w całym tym żydowskim spisku, działa dokładnie tak, jak to zostało zaprogramowane w ich zbiorowej psyche.

To nic osobistego – tylko biznes, tylko granie swojej rólki.

Źródło: https://diggerfortruth.wordpress.com/2015/01/08/nature-nuture/

Tłum. Pluszowy Miś.

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.