Najnowsze

Opublikowano Listopad 2, 2012 Przez stophasbara W Bez kategorii

Na 100 % żydowski sąd najwyższy: “USA należy do izraela”

źródło: http://poorrichards-blog.blogspot.fr/2012/11/1500-too-jewish-supreme-court-us.html

(przedruk za VeteransToday, autor: Kevin Barrett)

A oni ciągle nazywają to coś Sądem Najwyższym USA.

Lecz tak samo, jak Kongres, Biały Dom, media, zorganizowana przestępczość, wielka bankowość, Sąd Najwyższy jest kolejnym okupowanym przez izrael bantustanem.

Absolutna żydowsko-syjonistyczna dominacja amerykańskiego życia politycznego została potwierdzona w zeszły piątek, gdy sąd najwyższy odrzucił apelację Piątki z Ziemi Świętej (Holy Land Five). Przed Piątką teraz jest wyrok dożywocia za próbę żywienia dzieci głodzonych na śmierć przez izraelskie ludobójstwo w Palestynie.

Żaden z uwięzionych bohaterów sprawy humanitarnej nigdy nie był oskarżony o udział w jakimś akcie przemocy. Ich zbrodnia polegała na żywieniu umierających z głodu dzieci, ni mniej ni więcej.

Oskarżyciele twierdzili, że Hamas, największa organizacja charytatywna, a od 2006 r. demokratycznie wybrany rząd w Strefie Gazy, był zamieszany w żywienie dzieci. Dlatego, każdy kto próbuje dożywiać umierające z głodu dzieci w Gazie jest teraz „terrorystą”.

Ale w jaki sposób ktoś może odżywiać głodne dzieci gdziekolwiek bez przynajmniej milczącej zgody rządu miejsca, gdzie takie dzieci mieszkają, a na miejscu są te organizacje charytatywne?

Oskarżyciele, aby udowodnić, że “powiązane z Hamasem organizacje charytatywne” w Gazie były zamieszane w żywienie dzieci, przedstawili “anonimowe źródła izraelskiego wywiadu” w charakterze „dowodu z zeznań”. Odkąd to anonimowe zeznania są dopuszczalne na salach sądowych w USA? A tym bardziej dowodów dostarczonych przez agentów obcego, wrogiego państwa, jakie wciąż powtarza swoje ataki na Stany Zjednoczone – obce państwo, jakiego wywiad działa w oparciu o motto „za pomocą oszustwa czynić będziesz wojnę”.

To kolejny, jeszcze bardziej rażący akt całkowitego poddaństwa wobec izraela, jeszcze bardziej bezpośrednie oświadczenie, że amerykański rząd już nie istnieje; we wszystko to trudno wręcz uwierzyć.

Obecnie izraelczycy wysyłają Amerykanom przesłanie: “nie mieszajcie się k…a do naszego ludobójstwa!”

Dotąd uważałem ludzi, którzy gromadzą broń, aby mieć czym walczyć w zbliżającym się wielkimi krokami powstaniu przeciw syjonistycznej okupacji rządu, za szurniętych ekstremistów. Mea culpa. Wygląda na to, że może to oni jednak mają rację.

Komentowanie zamknięte.