Opublikowano Czerwiec 10, 2017 Przez a303 W Świat

Muzułmanie w Arabii Saudyjskiej płacą 100 tysięcy dolarów za krew chrześcijan

Wkrótce na ulicach europejskich miast. Judeomasoński konflikt cywilizacji i realizacja planów które przed wielu laty zdradził satanista Albert Pike. Czyli sadystyczna rzeź na postchrześcijańskiej zachodniej cywilizacji. Gotowi?

To co dla zateizowanych europejskich lemingów jest „incydentem”, dla islamistów jest sacrum, wojną religijną, w której wręcz pragną ginąć, poświęcić swe życie. Oni nie boją się śmierci (ich wizja raju to wieczny burdel w którym będą zaspokajać swe seksualne żądze z 72 dziewicami, oczywiście pod warunkiem walki z „niewiernymi”), w przeciwieństwie do Europejczyków, i plwają na własne i cudze życie.

Muzułmanie nie zrealizowali się w niczym innym poza dżihadem, czyli szerzeniem islamu, przez 1400 lat.

Biały człowiek, z natury odkrywca i budowniczy, przez ostatnie dwa wieki wyciąga ich z cywilizacyjnego regresu (w XIX wieku zastaliśmy u nich rozwój z XII wieku, do którego czerpali z cywilizacyjnych osiągnięć podbitych ludów. Kto dał im kolej, telegraf, lampę naftową, naukę i odkrycia współczesnego świata: od praw fizyki po mapy globu itd., a w końcu przekazał XX’wieczną myśl techniczną i czyi inżynierowie oraz architekci projektowali i wybudowali każdy jeden wieżowiec np we współczesnym Dubaju, kompletnie nowym mieście? Ich granice wyznaczano w znacznej części od linijki ponieważ oni do połowy XX wieku żyli w plemionach i nie znali takiego pojęcia jak „naród”). Dlatego nie ma się co dziwić, że islam w Europie realizuje się w tym, w czym się realizuje, ponieważ do niczego innego nie został wymyślony – tak prymitywna to ideologia (co nie przeszkadza lewackim pomyleńcom twierdzić, że oni nas ubogacają kulturowo). I to wszystko podczas gdy europejscy sąsiedzi muzułmanów, euro-lewactwo, pragnie bawić się, nie myśleć, konsumować, i żyć za wszelką cenę, za cenę wszelkich ustępstw. I jedyne czego te euro-ssaki się obawiają, te mentalne i duchowe trupy, niezliczone i nieświadome ofiary międzynarodowego żydostwa, to utraty swego materialnego dobrobytu.

W tej konfrontacji, nie mają szans.

Przeczytaj koniecznie:

Holokaust chrześcijan. Artykuł tylko dla ludzi dorosłych (+21). Reedycja

Komentowanie zamknięte.