Opublikowano Maj 30, 2013 Przez a303 W Rosja, Samoobrona w infowar

Musimy robić tak, żeby im się ziemia paliła pod stopami

źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=54989

przygotował: Pluszowy Miś

 54989

Tak długo, jak długo kradnąca bogactwa narodowe władza czuje się w tym kraju bezkarna i  bezpieczna – jest to jej kraj, lecz gdy tylko przestaną się czuć tutaj panami – to jest nasz kraj.

Musimy robić tak, żeby im się ziemia paliła pod stopami i nie mieli gdzie się ukryć.

Aby to zrealizować, aktywiści muszą wybrać sobie za cel jedną osobę. Można stosować dowolne metody nacisku psychologicznego: anonimowe telefony o każdej porze dnia i nocy (można grozić, a można też milczeć), wysyłać listy opisujące faktów z życia lub zawierające pogróżki, nękanie takiego typu jak „chodzenie krok w krok”, jazda na zderzaku, prześladowanie krewnych, podrzucanie do domu martwych zwierząt, itd.

Można doprowadzić urzędnika lub kogoś ze służb do takiego stanu, że sprzedajność dla władzy ​​ i przywiązanie do materialnych korzyści staną się dla niego sprawą drugoplanową. Można doprowadzić urzędnika do tego, żeby wyemigrował za granicę lub żeby bał się wyjść publicznie do ludzi bez obstawy. I tego nam właśnie potrzeba. Potem można brać się na kolejnego sprawcę bezprawia. Oczywiście, „święte miejsce” nigdy nie jest puste i w miejsce tych, którzy uciekli, przyjdzie nowy, ale nowy urzędnik będzie musiał pamiętać, co się stało z jego poprzednikiem. Tak zacznie się wymuszona przez naród selekcja przedstawicieli władzy (w normalnych okolicznościach byłoby to dokonane poprzez wybory).

Zaletą tego modelu postępowania jest to, że nie wymaga pieniędzy i może być stosowany na prowincji.

Wady – zabiera dużo czasu i potrzeba wielu ludzi, bowiem śledzący ciągle powinni się wymieniać, aby uniknąć zidentyfikowania, jeżeli zostaną zatrzymani.

Tags :

Komentowanie zamknięte.