Opublikowano Wrzesień 29, 2013 Przez a303 W Informacje oraz publicystyka z Polski

Ktoś zostawił mydło w żydowskiej synagodze na Węgrzech

Armia Szechtera znalazła straszliwy przypadek i zarazem „dowód” na węgierski antysemityzm i ksenofobie. Przypomnijmy, że pogardliwym określeniem „mydło” żydzi ze Stanów Zjednoczonych nazywają żydów z Europy środkowej i wschodniej, o czym wspominał zamordowany przez Mossad żyd, Jack Bernstein, w swej książce pt: „Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu”. Niewykluczone zatem, że prowokacji dokonali sami koczownicy, co leży w ich stylu i psychopatycznej naturze, i o czym armia szechterowskich propagandystów nie raczy wspomnieć. Info z żydomedium. A303

Nieznana osoba pozostawiła mydło dla dzieci w ogrodzeniu synagogi w węgierskim Szeged. – Od 10 lat nie wydarzyło się w mieście nic tak szokującego i skandalicznego – komentuje András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Policja poszukuje sprawcy.

Mydło dla dzieci pozostawione w ogrodzeniu zostało zauważone przez grupę turystów, którzy natychmiast zgłosili sprawę przewodnikowi, a ten powiadomił policję – donosi portal Delmagyar.hu. – To czytelne nawiązanie do obozu zagłady w Auschwitz – uważa András Lednitzky, przewodniczący lokalnej gminy żydowskiej. Dodaje, że w Szeged zdarzały się przypadki malowania gwiazd Dawida czy swastyk na murach, ale mimo to dotąd uważał miasto za tolerancyjne. – Ten incydent może wywołać strach w lokalnej społeczności żydowskiej – podsumowuje.

Nie wiadomo, kiedy pozostawiono mydło, kiedy sprawa została zgłoszona na policję, ani ile kostek mydła zostawił sprawca. Węgierska policja dla dobra śledztwa odmawia komentarza w tej sprawie. Węgierskie prawo przewiduje karę za czyny, które są jawnie wymierzone w członków danej społeczności i mają na celu wzbudzenie w nich strachu lub paniki.

Za: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14652512,Ktos_zostawil_mydlo_w_wegierskiej_synagodze___Szok.html

Podziękowania dla Nyndro za podrzucenie materiału.

mydło wiadomości polska świat

Straszliwe, antysemickie, narzędzie zbrodni

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.