Opublikowano Wrzesień 6, 2012 Przez stophasbara W Bez kategorii

Kremlowscy putlerowcy przygotowują przeciwko Rosjanom nową broń

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14055.html

Data publikacji: 5.09.2012

Tłum. RX

Jesienią oczekuje się zaostrzenia w Rosji wewnętrznej sytuacji politycznej. Władze obawiają się, że wiece i demonstracje mogą przeistoczyć się w zamieszki. Dlatego już teraz specjaliści Instytutu Naukowo-Badawczego Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej testują elektromagnetyczną broń o niegroźnym dla życia działaniu. WedŁug tygodnika „Argumienty niedieli”, szef Instytutu, podpułkownik Dmitrij Soskow, powiedział tygodnikowi, że „Urządzenie jest przeznaczone do działania nie powodującego śmierci człowieka i jako czynnik paraliżująco-oszałamiający, który wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne o wysokich częstotliwościach. Kierowana wiązka promieni wywołuje u człowieka uczucie nieznośnego bólu”. Według niego wygenerowana przez urządzenie potężna wiązka promieniowania oddziaływuje na wilgoć, która znajduje się w powierzchniowych warstwach skóry człowieka i przenika do jego wnętrza na głębokość ułamka milimetra.

„Oddziaływanie na organy wewnętrzne jest absolutnie wykluczone”- zapewnia Soskow.

Jednocześnie, według jego słów, trafiony wiązką człowiek odczuwa silne pieczenie naskórka, które zdolne jest wywołać wstrząs termiczny, i usiłuje odruchowo ukryć się przed niewidzialną wiązką promieniowania.

Wraz z armatkami wodnymi, gazem łzawiącym „Czeremcha” i gumowymi pałami, promienie elektromagnetyczne będą podstawową bronią policji podczas rozpędzania nielegalnych wieców i demonstracji.

Komentowanie zamknięte.