Opublikowano Maj 21, 2014 Przez a303 W Syjonizm i jego zagrożenia

Koniecznie „odwiedź Palestynę”

aOstatnio, pewien deszczowy wieczór, zagospodarowałem na seans filmowy z produkcją, którą już miałem przyjemność oglądać lata temu. Byłem kolejny raz zszokowany nie tylko tym świetnym i ponadczasowym filmem, ukazującym realia życia pod sadystycznym żydowskim jarzmem w Palestynie, ale i tym, że przez tych kilka lat zechciało obejrzeć ten wspaniały film tak niewielu ludzi, co ukazuje liczba wyświetleń w ostatniej części na YT. Bowiem według licznika YouTube, ostatnia część filmu ma raptem 660 wyświetleń, licząc od sierpnia 2010 roku. I cóż to jest?

Jak często oglądamy filmy i seriale w telewizji, filmy pełne gwałtów i okrucieństwa, bez żadnych głębszych treści, przekazu? Bądźmy ze sobą szczerzy, większość z nas faszeruje się tym dzień w dzień, niczym trzoda karmiąca się hormonami, ku uciesze katów w rzeźni. A od filmów z duszą, nakręconych z sercem i odwagą, uciekamy, podobnie jak uciekamy od pomocy ludziom w potrzebie. Nie pomagamy przede wszystkim tym, którzy innym niosą pomoc. Odwracamy się od nich plecami, jak w poniższym przypadku, przypadku Caoimhe Butterly, która narażając własne życie na śmierć z rąk bezwzględnych żydów, dostarczyła nam dokument który winien zobaczyć cały „tolerancyjny” i „postępowy” świat.

Powinien, ale przy zdehumanizowaniu ludzkich mas, dokument nie miał, nie ma i prawdopodobnie nie będzie miał szansy dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Obejrzy go jedynie nasza wrażliwsza część, czyli marna garstka, która nie przemieniła się w człekokształtne i odczłowieczone bydło, przeznaczone do chipizacji. Strach pomyśleć jak niewielka jest to garstka.

Film powielamy na nasz kanał (podziękowania dla maghrebianki za jego udostępnienie) i zapraszamy na seans. Bohaterami filmu są najwięksi „antysemici” na świecie (wg. Ligi Przeciwko Zniesławieniu – link), Palestyńczycy. Odwiedźmy ich.

Odwiedź Palestynę

a303

Tags : , , , , , , , ,

Komentowanie zamknięte.