Najnowsze

Opublikowano Lipiec 3, 2017 Przez NS W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Koka i homo czyli wesołe życie watykańskich sfer

„Wśród mieszkańców Pałacu Świętego Oficjum wraca nadzieja, że nastanie w nim teraz więcej spokoju…”

aaa

Nowe kłopoty dla Bergoglio: Przypadek mons. geja-kokainisty w Watykanie
Altri guai per Bergoglio, in Vaticano il caso del monsignore gay e cocainomane
a1
Franca Giansoldati     29 czerwiec 2017    tłum. RAM
 
By nie dostarczać papieżowi coraz to nowych przykrości znalazł się w Watykanie ktoś, kto usiłował ukryć przed nim druzgocącą wiadomość dotyczącą młodego księdza geja i narkomana. Przypadek sam w sobie byłby oceniany jedynie jako bardzo sprośny, gdyby nie fakt, że sposób w jaki się nim zajęto namnożył wiele problemów.
Około 2 miesięcy temu – po dokonaniu weryfikacji i kontroli krzyżowych – żandarmeria watykańska zdołała położyła swe ręce na handlu kokainą odbywającym się w jednym z pałaców Stolicy Apostolskiej. W wyniku rewizji, w mieszkaniu pewnego dostojnika – będącego sekretarzem znaczącego kardynała należącego do ścisłego grona papieskich współpracowników – znaleziono kilka gramów białego proszku.
Używanie narkotyków sprawiło, że duchowny stał się narkomanem do takiego stopnia, że po jego zatrzymaniu musiano wysłać go na leczenie do jednej z klinik rzymskich.
W międzyczasie trwała w Watykanie bolesna dyskusja o tym, jak zaradzić kłopotliwemu zajściu, bo jednej strony ksiądz był sekretarzem wpływowego kardynała, a z drugiej rodziła sie konieczność ukarania go za skandaliczne prowadzenie się w momencie, w którym i bez skandali sytuacja pontyfikatu nie jest łatwa. Krótko mówiąc – należało działać szybko i równocześnie pomóc osobie, o której mowa w sposób zdecydowany.
Dlatego też – w wyniku nacisków kardynała – po pobycie w klinice – ksiądz gay został wysłany na okres oczyszczenia i medytacji do klasztoru. Zapytacie do którego? Otóż do klasztoru w Montecassino.
Decyzja o wysłaniu duchownego właśnie na Montecassino zadziwiła w Watykanie wielu i to bardzo, ponieważ do niedawna mieszkał tam Pietro Vittorelli – były opat, oskarżony o zawłaszczenie sobie 500 000 euro z kont benedyktyńskich. W przypadku Vittorelli’ego – pieniądze zamiast być przeznaczane na dobroczynność – szły na podróże i wczasy zagraniczne w towarzystwie przyjaciół.
Podczas chat’ów telefonicznych opat pisał, że jedzie do Brazylii by: „szukać chujów”.
W międzyczasie młody watykański prałat tracił zdrowie i to tak szybko, że według lekarzy jego problemy zagrażały życiu, a z niego samego zostawały jedynie skóra i kości. Z tego powodu zalecono powtórną hospitalizację, tym razem w szpitalu uniwersyteckim im. A. Gemelli na oddziale chorób zakaźnych.
Mówi się, że papież jest przygnębiony i zasmucony.
Czasami kryterium miłosierdzia z trudem jest zastosowalne do kanonicznego wymiaru sprawiedliwości.
***
Watykan: Homo-mprezy z narkotykami za pieniądze podatników. Zaaresztowano prałata
FESTINI GAY E DROGA IN VATICANO, CON I SOLDI DELL’8 PER MILLE: ARRESTATO MONSIGNORE
voxnews.info     28 czerwiec 2017
Voxnews. info pisze: W jednym z mieszkań Pałacu dawnego Świętego Oficjum policja watykańska zlokalizowała imprezę gay przyprawioną narkotykami. Jak opowiadają w Watykanie – jego lokator – po zatrzymaniu go przez agentów dowodzonych przez Domenica Giani – został przez krótki okres czasu hospitalizowany w rzymskiej klinice „Casa di Cura Pio XI”, zaś obecnie znajduje w bliżej nieokreślonym klasztorze we Włoszech.
Niektórzy mieszkańcy budynku, o którym mowa wiele razy żalili się, że wieczorem aż roiło się w bramie pałacu od nadciągających bywalców imprez dostojnika.
Osoby powiązane ze środowiskiem watykańskim informują, że mieszkanie w budynku dawnego Świętego Oficjum, w którym odbywały się homo-spotkania połączone z konsumpcją narkotyków nie powinno było być wynajęte sekretarzowi szefa dykasterii, ponieważ tego rodzaju lokale są zarezerwowane jedynie dla prefektów i wysokich osobistości Kurii Rzymskiej, a nie zwykłego prałata.
Kontrowersje wzbudził także luksusowy samochód z rejestracją państwa Watykańskiego oddany do dyspozycji księdza geja, a i tym razem nienależący mu się. Jak wynika z dochodzeń – to właśnie ten samochód był używany przez swego właściciela do przewożenia narkotyków, bez ryzyka bycia zatrzymanym przez policję włoską.
Wśród mieszkańców Pałacu Świętego Oficjum wraca nadzieja, że nastanie w nim teraz więcej spokoju. Problemem jest fakt, że główna brama budynku wychodzi na Plac Świętego Oficjum, który jest terytorium włoskim, więc pozostaje poza kontrolą tak Gwardii Szwajcarskiej jak i Żandarmerii Watykańskiej. Każdy i o każdej porze może wejść do budynku nie podlegając żadnym kontrolom – ani tym ze strony władz włoskich, ani tym ze strony Watykanu.
***
 
wiadomość sprzed 3 lat…
 
Francja: Zablokowano samochód z rejestracją Watykanu – w środku 4 kilogramy kokainy
Francia: fermata auto del Vaticano con a bordo 4 kg di cocaina
Francuscy celnicy zablokowali watykański samochód we wnętrzu którego znaleziono 4 kilogramy kokainy i 150 gr. marihuany. Dwaj Włosi zostali zaaresztowani. Samochód należał do argentyńskiego kardynała Jorge Mejia, byłego archiwisty i bibliotekarza Stolicy Apostolskiej.
91-letni kardynał Mejia znajduje się obecnie w fazie rekonwalescencji po zawale. Według relacji radia francuskiego – to sekretarz kardynała dał samochód dwóm Włochom po to by dokonali jego przeglądu. Ci zaś wykorzystali okazję i udali się nim do Hiszpanii, gdzie kupili narkotyki – sądząc, że rejestracja dyplomatyczna zagwarantuje im bezkarność.
Ojciec Federico Lombardi – rzecznik pracowy Watykanu wyjaśnił, że sekretarz kardynała oddał samochód do warsztatu i tam zrobiono z niego zły użytek.
***
 
Watykan : Narkotyki i homo-imprezy. Zatrzymano ksiedza – papież Franciszek rozwścieczony
Vaticano, droga e festini gay: fermato un monsignore: papa Francesco è furioso
http://www.today.it/rassegna/fermato-monsignore-vaticano-festino-gay-droga-.html
***
 
Homoherezja w Kościele Katolickim
Kościół zboczonej hierarchii – “I Paglia poszedł do nieba razem z trans i gejami”
Monte Cassino:  wszystkie „wydatki” ex-opata
Monte Cassino – Problem Albanety na biurku kardynała Burke
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

Za: http://ram.neon24.pl/post/139109,koka-i-homo-czyli-wesole-zycie-watykanskich-sfer

Data publikacji: 30.06.2017

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.