Najnowsze

Opublikowano Styczeń 16, 2014 Przez Jan W Syjonizm i jego zagrożenia

Kaparot i Kol Nidre: Voodoo i krzywoprzysięstwo w Jom Kippur

Redakcja W-P publikuje powtórnie poniższy, bardzo wartościowy poznawczo, materiał z okazji tegorocznych, ustanowionych przez obywatela Wojtyłę-Katza, Dni judeosatanizmu w judeochrześcijańskiej sekcie soborowej. Oficjalnie ta hutzpah nazywana jest „Dni judaizmu w Kościele Katolickim”. Przyznajemy, że rabini i krypto-rabini mają poczucie humoru nie gorsze od redachtorów tele-magla „Cała prawda całą dobę”. Dodajmy także, gwoli przypomnienia, że swego czasu obywatel Wojtyła-Katz, nie bez sukcesu, miksował móżdżki wiernym katzolikom bluźnierczym łgarstwem, że „Kto spotyka Jezusa Chrystusa, spotyka judaizm” (Moguncja, 17.11.1980). Najwidoczniej ten osobnik, jak wielu innych, także żywił nadzieję, że łgarstwo ma długie nogi. Jest inaczej! Pobożnego czytania, wierni wojtylianie-katzolicy! Także koszerni „tradycjonaliści”!

—————————————————————————————————————————————————-

Kaparot i Kol Nidre: Voodoo i krzywoprzysięstwo w Jom Kippur. Najpierw chciałbym podziękować wielu osobom, zarówno z USA jak i całego świata, które odpowiedziały na nasze ogłoszenie z 4 października i zamówili moją poprawioną i poszerzoną edycję książki, JUDAISM’S STRANGE GODS [Dziwni bogowie judaizmu], gotowej do wysyłki pod koniec listopada. Pośród licznych zamówień, zauważyliśmy, na podstawie podanego przez niego adresu e-mailowego, jednego z amerykańskich wybitnych naukowców. Nasza polityka prywatności zabrania nam ujawnienia jego nazwiska, ale, oczywiście, jesteśmy podekscytowani tym, że ten dostojny dżentelmen interesuje się naszą pracą. Czy to jest zapowiedź lepszych czasów dla naszej misji prawdy?

Jom Kippur, ta wspaniała orgia rabinicznego samozadowolenia, rozpoczyna się tego piątkowego wieczoru, 7 października, kiedy zachodni świat będzie z grozą obserwował kiedy “pobożni żydzi” błagają Boga o przebaczenie, dążą do sprawiedliwości i, w okresie poprzedzającym dzień święty, przenoszą swoje grzechy na kurczaki.

Że co?

a0,1

a0,2

To nazywa się kaparot. To nie pasuje do mglistego, lekkiego jak mgiełka, spielbergowskiego wizerunku ortodoksyjnego judaizmu, prawda? Talmudyści kręcą kurę nad swoimi głowami wierząc, że poprzez odmawianie w tym czasie modlitw Mahzor, przenoszą na nią swoje grzechy!

Kaparot to przed-Jom Kippurowe voodoo, o którym media niechętnie donoszą. A kiedy juz o tym mówią, zwykle pomijają owo kręcenie i wiarę w przenoszenie grzechu na nieszczęsny drób. Chińska agencja informacyjna, opisując rytuał kaparot w Jerozolimie w tym tygodniu, zredukowała go jedynie do “symbolicznej rzezi kurczaków jako aktu pokuty”.

Rytuał kaparot w judaizmie jest tak oczywistym pogańskim rytuałem, że ma moc wybudzenia nawet naiwnych Gojów z hipnotycznej drzemki. Pierwsze 40 sek. tego rzadkiego kaparot video:

Przygotowania ortodoksyjnych żydów do Jom Kippur w Izraelu

-pokazuje prawdziwe kręcenie kurczakiem (pozostała część filmu pokazuje wyznawców wrzucających okruszyny chleba do wody, poprzedzone kakafonią rabinicznego jazgotu).

Po zakończeniu kaparot voodoo, rozpoczyna się ceremonia krzywoprzysięstwa: w Jom Kippur dokonywany jest rytuał Kol Nidre, prawie zawsze wyjaśniany światu jako święty rytuał błagania Boga o przebaczenie za przysięgi które naruszono, kontrakty które złamano, i obietnice których nie dotrzymano w ciągu ubiegłego roku.

Problem polega na tym, że ten pobożny obraz jest sfałszowany.

Kol Nidre to ceremonia, w której: 1. wszelkie krzywoprzysięstwo jakie popełnisz w nadchodzącym roku i 2. wszystkie kontrakty, które podpiszesz w przyszłym roku, i 3. wszystkie obietnice jakie złożysz w przyszłym roku, będą odpuszczone, bez żadnej niebieskiej kary narosłej w ich wyniku.

Taka jest faktyczna rzeczywistość rytuału Kol Nidre podczas Jom Kippur, i taki jest powód dlaczego Jom Kippur jest najpopularniejszą ze wszystkich ceremonii judaizmu odbywających się w synagodze. Oszuści lubią mieć przewagę i podczas Jom Kippur angażują Boga jako starszego partnera w tym oszustwie.

Prawda o rytuale Kol Nidre w Jom Kippur jest zwykle odrzucana przez rabinów i ich tubę, media, jako “obrzydliwy antysemicki żart”. Odrzucają to oskarżenie spodziewając się, że opinia publiczna nie zajrzy do dokumentów, i zamiast tego przyjmie za dobra monetę słowo boskich rabinów i ich amerykańskich “mediów informacyjnych”.

Sprytną sztuczką jest to, że kłamstwa mówione o Kol Nidre są odpuszczane przez samo Kol Nidre. Jest to rodzaj niezwyciężonego kręgu, który wzmacnia jego własne oszustwo. Musisz litować się nad ludźmi uwikłanymi w tę mroczną szaradę wrabiania Boga w to, by pomagał im w oszustwach.

Ale niewiele z tej twardej rzeczywistości ukaże się w ciągu najbliższych kilku dni. Zamiast tego, korporacyjne media będą wylewać ciepłe starocie o Jom Kippur, jako części cwanej maskarady, przez którą judaizm unosi się coraz wyżej nad Zachodem.

KAPAROT CEREMONY YOM KIPPUR JERUSALEM

a0,4

a0,5

a0,6

Michael Hoffman – 6.10.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Za: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/08/kaparot-i-kol-nidre-voodoo-i-krzywoprzysiestwo-w-jom-kippur/

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.