Najnowsze

Opublikowano Sierpień 17, 2014 Przez a303 W Ukraina

Jak Julia Tymoszenko handluje narządami Ukraińców

„Agencja Informacyjna Młot Prawdy Antymajdan” opublikowała korespondencję adwokata i osoby zaufanej Julii Tymoszenko Sergija Własenko z niemieckimi odbiorcami narządów wewnętrznych żołnierzy ukraińskich i po prostu ludzi, którzy trafili w szpony faszystów. Rozbiera się ich na narządy i wysyła do Unii Europejskiej; oto jak wygląda „szczęście europejskie” Ukrainy.

Co w zaszyfrowanych literach oznacza „serce”, „wątroba”, „nerki” i tak dalej, proszę określić sobie samemu.

Od tłumacza:

Dla ułatwienia zamieszczam te zakodowane nazwy, którymi posługiwano się w rozmowach z klientami (odbiorcami narządów) dla zaoszczędzenia czasu i być może ze względów bezpieczeństwa:

*ros: cor-сердце, nep(hrone)-почка; hep(ar)-печень; pan(creas)- поджелудочная железа; pul(mon)-легкое

*pol.: cor-serce; nep(hrone)-nerka; hep(ar)-wątroba; pan(creas)- trzustka; pul(mon)-płuco

Źródło:

Семенченко участвовал в выемках органов у солдат

Semenczenko brał udział w pobieraniu narządów od żołnierzy

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2516-semchenko-uchastvoval-v-vyemkah-organov-u-soldat.html

Informacje te są ujęte w opracowaniu: HANDEL NARZĄDAMI POLEGŁYCH ŻOŁNIERZY UKRAIŃSKICH, które zostało umieszczone 16.8.2014 r. na WP.

*****

Oto fragmenty korespondencji S. Własenko z Olgą Wieber, niemieckim lekarzem – chirurgiem:

[…]

Serhij Vlasenko 03.05.2014 21:18

Ostatnią partię odebrałaś normalnie? Wysłaliśmy z pewnym opóźnieniem, w jakim stanie doszła?

Olga Wieber 03.05.2014 21:32

Kilka sztuk poszło w odpady, Sierioża! Przecież ty wiesz, jaki jest czas dopuszczalny!

Jeden z klientów był niezadowolony, ale jest gotów poczekać na następne, nie opóźniajcie

*

Serhij Vlasenko 03.05.2014 21:45

Kiedy uściślisz liczby?

Olga Wieber 03.05.2014 21:46

*

*

Olga Wieber 4.05.2014 19:12

17 cor, 50 nep 15 hep, 30 pan, 5 pul. (czyli 17 serc, 50 nerek, 15 wątrób, 30 trzustek, 5 płuc – od tłum)

Oto masz zachodnich partnerów. Cukrzyków u nich jest wielu, tak że popyt jest.

*

Olga Wieber 10.05.2014 22:04

Zamówienia rosną, masz wystarczająco dużo ludzi?

Przyjmuj: 15 cor, 63 nep, 35 hep, 20 pan, 5pul.

Serhij Vlasenko 10.05.2014 22:07

Przyjąłem. Na razie dajemy radę tymi samymi zasobami, po prostu ludzie pracują bardziej intensywnie (nikt nie odmówi większego zarobku)…

*

Olga Wieber 22.05.2014 21:43

Liczby otrzymałeś?

Serhij Vlasenko 22.05.2014 21:43

Tak, już przekazałem dalej.

Olga Wieber 22.05.2014 21:45

Sierioża, jeszcze dałam ci zamówienie, ale w ostatniej partii było dużo towaru niskiej jakości !!! Podstawiasz mi tym nogę((

Serhij Vlasenko 22.05.2014 21:49

Olu, nie było ciebie tutaj, nie widzisz, JAK to się wszystko odbywa, a warunki stają się coraz trudniejsze.

Olga Wieber 22.05.2014 21:51

Zdołaliście znaleźć odpowiednią ilość, to dobrze, oczywiście, ale jakość cierpi. Moi ludzie zbyt późno uzyskują dostęp do materiału!!! Klienci tutaj czekają.

Serhij Vlasenko 22.05.2014 21:56

Niech czekają, do kogo jeszcze pójdą? Gdzie indziej znajdą???    a tutaj strzelanina, wybuchają miny, jak dostarczać twoich ludzi? Czy twoi, czy moi spece – zapewnić bezpieczeństwo bardzo trudno, zrozum. Sami musimy materiał wywozić!

Olga Wieber 22.05.2014 22:03

Może lepiej nam pracować tak, jak wcześniej? Do ciężkich i beznadziejnych chociaż dostęp jest normalny, a warunki nie o wiele gorsze? („ciężkich i beznadziejnych” – chodzi o ciężko rannych i w stanie beznadziejnym, od których pobiera się narządy – od. tłum.)

Serhij Vlasenko 22.05.2014 22:05

Z mojej strony o tym nie może być i mowy, powiedział ci to również Naliwajczenko w ostatniej rozmowie! Wysokie ryzyko ucieczki i zbyt wiele pytań personelu miejscowego, z tym nie chcę już się wiązać!

Olga Wieber 22.05.2014 22:10

Róbcie przynajmniej tak, jak pod Aleksandrowką !!! Nie zawiedźcie mnie! Szukajcie więcej materiału, aby można było wybrać najlepszy.

Serhij Vlasenko 22.05.2014 22:13

Materiału nie brakuje, trudno jest wywozić. Chociaż Sienia (nie Jaceniuk, ale mój) obiecał pomoc.

****

„Nowa Norymberga” – sąd nad faszystami junty, powinien dokładnie zbadać tę informację.

W międzyczasie można się pocieszyć powiedzeniem:

– Wszystko, co tajne, prędzej czy później, staje się jawne.

A to znaleziono w wyszukiwarce Google „” – wg imienia i nazwiska:

Olga Wieber (Fiszkina)

45 lat, Waldkirche, Niemcy (konto na „moja klasa”)

A tak wygląda Olga Wieber

A tak wygląda Olga Wieber

Możliwe, że po opublikowaniu jej korespondencji z Własenko o zakupie narządów od władz junty, usunie … ona wszystkie swoje dane.

a

Adwokat Serhij Vlasenko (Siergiej Własenko) z Julią Tymoszenko

a

Napisy od góry na dół (ceny na metkach):

* – Rogówka

* – Płuco. Nie ma w sprzedaży. Przeszczepiane jest wraz z sercem. Na Ukrainie operacje nie są przeprowadzane

* – Serce. Potrzeby Ukraińców: 1000 – 2000 rocznie. Za cały czas na Ukrainie przeprowadzono 4 operacje w Kijowie i 2 w Zaporożu

* – Segment wątroby. Potrzeby Ukraińców: 1000 – 2000 rocznie. Rocznie przeprowadza się 30 – 40 operacji

* – Nerka. Potrzeby Ukraińców: 1000 – 1500 rocznie. Rocznie przeprowadza się około 100 operacji

* – Szpik kostny

Tłumaczył Janusz Sielicki

16.8.2014 r.

Na portalu „Голос Севастополя” – „Głos Sewastopola”:

Как Юля органами украинцев торгует

Аutor: NapoleO z 5.07.2014, 12:48

http://voicesevas.ru/news/yugo-vostok/2499-kak-yulya-organami-ukraincev-torguet.html

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.