Opublikowano Grudzień 5, 2016 Przez a303 W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Judeochrześcijańska Nowa Ewangelizacja czyli ohyda spustoszenia

Judeomasońska operacja pod kryptonimem „Nowa Ewangelizacja”, zbliża się już do pomyślnego ,dla wrogów Pana naszego Jezusa Chrystusa, zakończenia czyli przemienienia Kościoła Rzymsko-Katolickiego w filię synagogi Szatana, tym razem pokazuje swoje mroczne oblicze w tragikomiczny sposób, jak to zwykle bywa z małpowaniem Bożych Dzieł!

zydowski-watykan

Operacja „Nowa Ewangelizacja” w Wielkiej Brytanii.

Elektroniczny gatunek muzyki tanecznej przynosi nam Franciszkowe „miłosierdzie”.

Co jest gorsze, nieskromnie ubrana piosenkarka, pozbawiona wyrazu i śpiewająca na całe gardło bezsensowne słowa piosenki czy podrygujacy, tańczący prałat judeochrześcijańskiej sekty soborowej, który robi z siebie durnia?

Nieco więcej na temat durnowatego Frankie Mulgrew, tańczącego hipstero-prałata.

a9

A oto jak się Frankie ubiera kiedy nie nosi swojego duchowniackiego kostiumu.

a11

Frankie kocha piłkę nożną. Tutaj widać go po treningu piłki nożnej.

a22

Śpiewanie z jego grupą rock’n’roll’ową „The Mercy Brothers” (Bracia miłosierdzia) po odprawieniu NOM (Novus Ordo Missae, obrzędy soborowe imitujące Mszę Świętą) z judeochrześcijańskim „biskupem” soborowym, Johnem Arnoldem.

a33

„Co świadczy bardziej niż selfie, że jestem akolitą Franciszka?”

a34

Grupa „The Mercy Brothers” naśladuje „The Blues Brothers”.

a35

To nie jest żaden żart, to jest piętrowy autobus, który diecezja opłaciła ażeby środek transportu publicznego w Anglii zmienił się we Franciszkowy „Autobus Miłosierdzia” w jego „Roku Miłosierdzia”.

Więźniowie z włoskiego więzienia w Ferrarze tańczą dla Franciszka!

„Papież otworzył drzwi Kościoła na przyjęcie najbardziej zróżnicowanych kultur, akceptując i przyjmując ludzi różnych wyznań religijnych, pokazując nam, że możemy współżyć razem w harmonii pod tym samym dachem, wbrew naszym różnicom, akurat tak jak to robimy dzisiaj. Dziękujemy mu ponieważ podarował nam 2 godziny oderwania się od otaczającej nas rzeczywistości”.

http://www.ansa.it/emiliaromagna/notizie/2016/12/01/flash-mob-detenuti-ferrara-per-il-papa_c32b552c-63b5-4a5a-823e-d4e7cab3858f.html

Więzienie wyłącznie dla męskich więźniów z 3 kontynentów, Europy, Afryki, Azji, i 4 wyznań religijnych, judeochrześcijaństwa soborowego, prawosławia, protestantyzmu i islamu.

Więźniarki tańczą dla Franciszka!

Oczywiście media poinformowały, że było to spontaniczne!

Poniżej widzimy więźniarki plus mężczyznę lub dwóch, z więzienia kobiecego w Rebibbia, kierujących flash mob’em. Co za doskonały pokaz franciszkowego kościoła. Była to międzyreligijna mieszanka muzułmańskich i „katolickich” więźniarek, które ćwiczyły ten taniec przez wiele dni ale sprzedano to jako „spontaniczny” flash mob. To jest takie samo kłamstwo jak i wszystkie kłamstwa i półprawdy, które Franciszek wciska ludziom.

(Proszę zwrócić uwagę, że wszystkie kobiety, niezależnie od religii, są nieskromnie ubrane w obcisłe dżinsy!)

Czy to było pierwsze ujęcie czy drugie ujęcie!

Gdzie jest katolicyzm?

Cymes szmonces, cymes szmonces, cymes szmonces...

Cymes szmonces, cymes szmonces, cymes szmonces…

UWAGA! Czytelnicy zainteresowani problematyką dotyczącą przyczyn dewastacji i niszczenia Kościoła Katolickiego powinni zapoznać się z zawartością poniższego portalu katolickiego.

http://chiesaviva.com/don%20luigi%20villa.html

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/12/the-new-evangelization-in-united-kingdom.html

Za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/12/the-convicts-at-italys-prison-in.html

Data publikacji: 2.12. 2016

Opracowanie GREGORIUS

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.