Opublikowano Luty 11, 2016 Przez a303 W Świat

Izrael Buduje Płot Przeciwko „Dzikim Bestiom”

Premier Izraela Benjamin Netanyahu ogłosił swój zamiar „otoczenia całego Izraela płotem”, aby chronić państwo żydowskie przed arabskimi „dzikimi bestiami”, podczas gdy w tym samym czasie zapewnia gotówkę i kadry do wsparcia inwazji arabów na Europę.

a

Najnowszy przejaw bezwstydnej żydowskiej hipokryzji wyszedł podczas wczorajszej inspekcji prac przy żydowskim płocie granicznym na obszarze przy granicy z Jordanem na południu Izraela.

Według izraelskiego dziennika Haaretz Netanyahu poczynił komentarza podczas inspekcji na placu budowy płotu na granicy z Jordanem.

„W końcu w państwie Izrael, jak ja to widzę, będzie płot, który obejmuje je wszystkie [granice kraju]”, powiedział Netanyahu.

„Będę zapytywany, ‚czy tego chcesz, aby chronić willę?’. Odpowiedź brzmi: tak. Otoczymy całe państwo Izrael płotami i barierami? Odpowiedź brzmi: tak. W miejscu, w którym żyjemy, musimy bronić się przeciwko dzikim bestiom”.

Dodał, że rząd izraelski przygotowuje wieloletni plan otoczenia wszystkich granic Izraela płotami i zamknięcia wszelkich luk w wielkiej betonowej ścianie na granicy Izraela ze Wschodnim Brzegiem- nawet, jeśli ta ściana już de facto zajęła znaczne części palestyńskiej ziemi.

„To kosztuje wiele miliardów i pracujemy nad wieloletnim planem ustalenia priorytetów, tak aby był rozszerzony na lata w celu stopniowego jego wznoszenia i ukończenia do obrony państwa Izrael”, powiedział Netanyahu.

The Times of Israel w swoim sprawozdaniu z komentarzy Netanyahu, umyślnie ukrył cytat o „dzikich bestiach”, w zamian jedynie wspominając, że odniósł się do „drapieżnych zwierząt”.

W tym samym czasie, kiedy Netanyahu ogłosił, że jego kraj wydaje miliony na budowę ściany zapobiegającej przed dostaniem się do państwa Izrael arabów i „szpiegów” z innych krajów trzeciego świata, izraelski minister spraw zagranicznych kontynuuje wydawanie ogromnych sum pieniędzy na pomaganie arabom i innym mieszkańcom trzeciego świata na „szpiegowanie” Europy.

Jak donosi portal informacyjny Israel21c, izraelska agencja pomocy zagranicznej IsraAID (który jest dotowana z izraelskiego departamentu spraw zagranicznych, pośród wielu innych żydowskich organizacji w US i gdzie indziej) wysłała grupy żydów z Izraela do Europy do pomocy w ułatwianiu niebiałej inwazji na Europę.

Dyrektor IsraAID, Sachar Zahavi, powiedział dla Israel21c, że „prowadzili kampanię w celu zainspirowania izraelskiego narodu i Izraela do pomocy setkom tysięcy uchodźców wyrzuconym na brzegi Europy”.

Zahavi powiedział, że „głównym punktem centralnym ” jego organizacji „w chwili obecnej jest Gracja i Włochy”, i że są w kontakcie z „europejskim departamentem ministerstwa spraw zagranicznych Izraela w wysiłku pozyskania pomocy ambasadorów Izraela w krajach Europy w wyciągnięciu ręki do żydowskich społeczności po darowizny”.

„Chcielibyśmy zmotywować europejskich żydów do wzięcia udziału żydowsko-izraelskich misji pomocy humanitarnej”, powiedział dla Israel21c.

a

Ta rażąca żydowska hipokryzja może być zauważona nie tylko w Izraelu.

W Stanach Zjednoczonych Liga Anty-Zniesławieniowa (ADL) ma specjalną sekcję na swojej stronie internetowej skierowaną na „dementowanie mitów” o „imigrantach i imigracji” w Ameryce.

Mit numer jeden, mówi ADL, to to, że „Możemy zatrzymać imigrantów bez dokumentów przybywających do Stanów Zjednoczonych przez wybudowanie muru wzdłuż granicy z Meksykiem”.

ADL twierdzi, że „ściana lub płot wzdłuż całej granicy z Meksykiem była by niepraktyczna i bardzo prawdopodobnie nieskuteczna”, i że „historia pokazuje nam, że ludzie zawsze znajdą sposób na przekroczenie murów”.

W końcu, ADL mówi, że zamiast budowania płotu [na granicy- przyp. tłum.] z Meksykiem, Stany Zjednoczone powinny „stworzyć proces dla zwrócenia się do imigracji, która traktuje imigrantów z godnością i szacunkiem zamiast jak przestępców”.

ADL, oczywiście, wspiera Izrael i ma całą sekcję skierowaną na wyjaśnianie jego stronnikom, jak bronić państwo żydowskie- nawet, jeśli ma ona dokładnie przeciwną politykę, którą ADL wspiera, odnośnie budowania płotów granicznych w Ameryce.

Izrael, oczywiście, ma właściwą politykę w radzeniu sobie z problemem inwazji z trzeciego świata.

Państwo żydowskie jest całkowicie usprawiedliwione w ogradzaniu swoich granic i zapobieganiu przenikaniu i inwazji na ich kraj przez nie-żydów.

Izrael i żydzi rozumieją bardzo wyraźnie, że jeśli wpuszczą miliony nie-żydów do swojego kraju, wtedy przestanie być on państwem żydowskim. Żydzi stracą kontrolę nad swoim własnym narodem i zostaną zanurzeni- i ostatecznie starci z powierzchni ziemi- przez powódź z trzeciego świata.

Lecz nawet, jeśli żydzi dobrze zdają sobie z tego faktu sprawę, celowo promują- a nawet finansują- inwazję na Europę i Amerykę przez mieszkańców trzeciego świata.

ADL idzie nawet dalej i nazywa każdego, kto wspiera budowę ogrodzenia na granicy między Stanami Zjednoczonymi a Meksykiem, „rasistą”, „ksenofobem” czy ostateczną obelgą, „nazistą”- nawet, jeśli budowa ogrodzenia jest dokładnie tym, co robi państwo żydowskie.

ADL martwi się o nazywanie nielegalnych imigrantów „przestępcami”, ale nie jest to najmniejszym powodem do niepojenia się o nich, kiedy są nazywani „dzikimi bestiami” w Izraelu.

Jeszcze raz, ta rażąca hipokryzja nie może być przypadkiem. Musi być celowa.

Po prostu nie ma innego wyjaśnienia na to, dlaczego żydzi mieli by promować jedną polityką dla siebie, a szukać zaprzeczenia takiej samej polityki dla wszystkich europejskich narodów.

Źródło: http://newobserveronline.com/israel-builds-fence-against-wild-beasts/

Tłum. Work Buy Consume Die

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.