Opublikowano Sierpień 20, 2014 Przez a303 W Polska

Informacja redakcyjna

Kochani,

wiele osób do nas pisze twierdząc, że chce tłumaczyć materiały, że chce działać. Ale te osoby jakoś w dziwnych okolicznościach znikają gdy kończą się rozmowy nt. Wolnej Polski i do działania przychodzi czas. Troszku ciężko w to uwierzyć, ale takie niestety są realia, że w naszym nieszczęsnym kraju ciężko o ludzi do współprowadzenia portalu o tak dumnej nazwie jak Wolna Polska. Mam wrażenie, że większość ludzi się nas boi. Ale czemu, zachodzę w głowę? Nie znajdzie się u nas jakichkolwiek treści faszystowskich, rasistowskich, albo co gorsza, podżegających do wojny, jak ma to miejsce każdego dnia w mainstreamie. Jesteśmy przeciwnikami bratobójczych wojen czy wojen jakichkolwiek w ogóle i właśnie dlatego krytykujemy ludobójcze Stany Zjednoczone, które kroczą ku III Wojnie Światowej. Plwamy na skrajności i dlatego jesteśmy w opozycji do współczesnego syjonizmu, czyli ideologii która wykroczyła już poza ramy myślowe Teodora Herzla i nie walczy o kraj dla Żydów, ale o kraj TYLKO dla Żydów, jawnie dopuszczając się ludobójstwa na Palestyńczykach.

„Rzeczą ludzi myślących jest by nie stawać po stronie oprawców” – Albert Camus

a

Stań po stronie Prawdy drogi rodaku/rodaczko i nie bój się drążyć oraz mówić Prawdę. Działaj na Wolnej Polsce. Działaj i dla siebie i dla Prawdy, bo jest ona jedyną bronią przeciwko kłamstwu, w czasach kłamstwa totalnego i wszechobecnego.

Osoby chcące współpracować i działać na Wolnej Polsce prosimy o kontakt na naszej poczcie redakcyjnej – link (prosimy odpowiedzi od nas szukać także w spamie, ponieważ niektóre skrzynki mają na nas „alergię”). W tym celu została ona stworzona. I tylko w tym celu na nią piszemy. Wszelkie pytania o redakcję czy obelgi od frustratów pozostaną bez odpowiedzi. Poczta redakcyjna to ani nie jest czat, ani też nie jest forum (na które serdecznie zapraszamy).

Jeśli znasz język obcy i chciałbyś/chciałabyś tłumaczyć materiały z najlepszych merytorycznie źródeł z całego świata, to, powtarzam raz jeszcze, nie trać czasu i zgłoś się do nas. Satysfakcja z działania na Wolnej Polsce, jak i z działania w ogóle, gwarantowana 😉

Przypominamy także o dotacjach na utrzymanie serwera Wolnej Polski. Nie utrzymujemy portalu z reklam, ale właśnie z darowizn od Czytelników/Czytelniczek. To przede wszystkim od Was i od Waszej woli zależy byt Wolnej Polski.

Serdeczne pozdrowienia w imieniu naszej skromnej garstki, Tomek/a303.

Tags :

Komentowanie zamknięte.