Opublikowano Styczeń 23, 2015 Przez a303 W Polska

Info redakcyjne – podziękowania

Kochani, wszystkim Darczyńcom z całego serca serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie na rzecz serwera Wolnej Polski. Z Waszą pomocą i z naszym wkładem nasza ciuchcia pędzi dalej.

Nie ujawniamy naszych darczyńców z tego względu, że mogą sobie tego nie życzyć.

(„Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę, powiadam wam: ci otrzymali już swoją nagrodę. Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.” – Jezus Chrystus)

Nie możemy także ujawnić kosztów utrzymania serwera, ponieważ są to informacje poufne i nie dla oczu naszych antyfanów. A ich z dnia na dzień przybywa. Co na ironię losu cieszy nas, bo to dla nas jasny sygnał, że Wolna Polska jest solą w oku u wszelkiej maści plugawych wrogów Prawdy.

Ten bezkompromisowy kurs na Wolnej Polsce z dumą będzie trzymany. I niechaj ta skarbnica wiedzy, jaką niewątpliwie jest Wolna Polska, każdego dnia wybudza ludzi z okowów kłamstwa w jakie zostaliśmy skuci przez antypolską władzę i równie antypolskie media głównego nurtu.

Dziękujemy raz jeszcze i życzymy niezłomności w oporze przeciwko kłamstwu.

Z wyrazami szacunku,

Redakcja.

Komentowanie zamknięte.