Opublikowano Marzec 18, 2017 Przez NS W Apokalipsa

Grecja stała się dziedzińcem diabła

Grecja stała się dziedzińcem diabła, mówi ihumen athoskiego monasteru Dochiariou.

a77

Ihumen athoskiego monateru Dochiariou archimandryta Georgios (Zumis) uważa, że wkrótce muzułmanów w Grecji będzie więcej niż chrześcijan.

Tekst został opublikowany na stronie „Russkije Afiny”. Autor przekładu „Agionoros”, przytacza opis uchodźców dokonany przez archimandrytę: „wyposażeni w najnowocześniejsze telefony komórkowe, obcisłe spodnie, chustę i papieros”. Georgios nie życzy sobie widzieć takich „przybyszy” w swoim kraju.

Od niepamiętnych czasów Bóg rozdzielił ludy i dał każdemu swoją ziemię. Ja nie pojadę do nich do ich kraju ażeby wojować z nimi ale nie życzę sobie widzieć ich w swojej ojczyźnie. To nie jest szowinizm. Przecież islamiści nienawidzą naszej Wiary, nienawidzą Krzyża, Chrystusa i Bogurodzicy„.

Starzec poddał krytyce duchownych, którzy zdejmują krzyże podczas zbliżania się do namiotów uchodźców, a także władze greckie: „Wkrótce oni przesiedlą się do dużych hoteli i domów odebranych przez banki nieszczęśliwym Grekom. Ci, którzy nami rządzą, i którzy ściągnęli tutaj tylu imigrantów, nie życzą sobie spojrzenia na bezdomnych i nieszczęśliwych obywateli Grecji?”.

Georgios uważa, że islamizm i papizm łączą się ażeby zniszczyć Grecję: „Naszych przodków oni palili i wyrzynali, a czy myślicie, że nas potraktują lepiej? Za to, że przyjęliśmy ich w naszym kraju? Grecja stała się dziedzińcem diabła, każdy bezbożnik i antychryst znajduje schronienie w kraju męczenników i świętych. Niestety, wszystko zmierza ku temu, że będziemy przyjmować Eucharystię w postaci macy trzymając w rękach Koran„.

Za: http://3rm.info/main/66687-greciya-stala-dvorom-dyavola-igumen-afonskogo-monastyrya-dohiar.html

Data publikacji: 17.03.2017

Nadesłał Borys

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.