Opublikowano Wrzesień 19, 2012 Przez stophasbara W Bez kategorii

Fałszywe flagi Międzynarodówki Socjalistycznych Rebeliantów biorą w łeb na każdym froncie

źródło: http://fromthetrenchesworldreport.com/international-socialist-insurgency-false-flags-failing-on-every-front/21366/

Poczynając od strzelaniny fałszywej flagi w Aurora, Colorado, 20 lipca 2012 i innych zdarzeń, jakie miały miejsce podczas okresu letniego, naród amerykański spotkał się z produkcjami propagandowymi w każdym możliwym wymiarze przeznaczonymi do zmanipulowania nas, abyśmy wywiesili białą flagę na wszystkich frontach, w tym w kwestii poddania się kontroli broni, kontroli internetu, a nawet wojny. I wszystko to wzięło w łeb w związku z natrafieniem tej propagandy na zjedczoczony front oporu, jaki udało się stworzyć poprzez internet.

Strzelaniny fałszywej flagi spowodowały niebywały wzrost sprzedaży różnego rodzaju broni. Próba wystraszenia nas w celu nie kupowania narzędzi naszej obrony w sieci ponownie zawiodła, o czym donosi wielu zarówno sprzedawców, jak też nabywców.

Program porywania jednostek zamieszczających niepoprawne politycznie komentarze w sieci, a potem umieszczanie ich na oddziałach psychiatrycznych tylko doprowadził nas do jeszcze wiekszej wściekłości i sprawił, że jesteśmy jeszcze bardziej zdeterminowani, co z kolei doprowadziło do tego, że postów w sieci jest jeszcze więcej.

Teraz rozpoczęła się akcja wpychania nam wojennej propagandy, jaką powinniśmy wepchąć naszym wrogom z powrotem w gardła tak głęboko, żeby nie wiedzieli, czy mają się nią wysr..czy też od niej sami oślepnąć.

Wraz z perspektywą utraty przez króla Netanyahu jego pozłacanej korony w październiku, gdy izraelczycy pójdą głosować, a fałszywie opozycyjny paradygmat lewica-prawica u nas w Stanach rozpadnie się na naszych oczach, będzie ciekawie dowiedzieć się, czego oni znowu spróbują.

Mocno wierzę w to, że Obama podpisze jakiś dekret wykonawczy, aby zdobyć jakiś pozór kontroli nad internetem, gdyż rebelię należy zwalczać natychmiast na każdym kroku, szczególnie w dziedzinie naszej komunikacji.

Ben Bernanke przy wprowadzaniu mechanizmu nieskończonego p.t. QE3, mówi nam, że międzynarodowa mafia korporacyjna podejmie próbę ukraść jak najwięcej tylko się da, w jak najkrótszym czasie, ponieważ jej infrastruktura w USA rozpada się na drobne kawałki.

Uważam, że będziemy świadkami próby dokonania przez nich brutalnego złapania za gardła patriotycznych Amerykanów amerykańskiego pochodzenia z amerykańskiego narodu. Lecz i ten wysiłek pójdzie na marne. Nadszedł czas zarysowania naszych okopów i obrony ich w każdy konieczny sposób.

Każdy z nas oddzielnie i wszyscy razem musimy stawić czoło zdecydowanie i brutalnie, żeby nie zostawiać naszych wrogów w niepewności, że mamy zamiar stawiać opór totalny. A gdy zacznie się walka, nie możemy przestać dopóki oni nie zostaną całkowicie unicestwieni, a nasze wspólne bogactwo do nas nie powróci.

Racja jest po naszej stronie i jesteśmy całkowicie zdeterminowani bronić naszych domów i serc oraz przyszłości naszych następców. Bez litości. Nie brać jeńców, bowiem taka sama jest postawa naszych wrogów.

Niech żyje Republika, śmierć międzynarodowej korporacyjnej mafii, to my wygramy.

Komentowanie zamknięte.