Opublikowano Sierpień 22, 2013 Przez stophasbara W Bliski Wschód

False flag z bronią chemiczną w Syrii

ghouta_syria_620x350Najprawdopodobniej mamy kolejną operację false flag w Syrii. Zanim pył po rzekomych wybuchach pocisków z bronią chemiczną zdążył opaść, żydowskie media korporacyjne, jak New York Daily News, wyprodukowały newsy o tym, że: „Bashar al-Assad zabija 1300 osób w Syrii przy pomocy ataku gazami bojowymi”.

Doniesienia mediów mainstreamu oparły się na informacjach dostarczonych przez wynajętych przez izrahell „bojowników” FSA, która oskarżyła rząd Syrii o popełnienie tej zbrodni na cywilach na przedmieściach Damaszku.

Z dementi w tej sprawie pospieszyły od razu media innego żydowskiego reżimu, składając następujące oświadczenie:

Rosja przedstawiła niezbite dowody na zastosowanie broni chemicznej przez zbrojną opozycję syryjską stałym członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ”.

 chemical-atack

Od wcześniejszych doniesień na temat broni chemicznej w Syrii roiło się w mediach mainstreamu od wielu miesięcy. W tej sprawie w maju tego roku wydawane były nawet oficjalne oświadczenia śledczych ONZ-tu, jakie z żalem informowały, że:

Niezależna Komisja Śledcza ONZ w sprawie Syrii nie może znaleźć żadnych dowodów na to, że syryjskie siły rządowe używały broni chemicznej przeciwko bojownikom”, powiedziała członek komisji, Carla Del Ponte, o czym zawiadamiał Reuters.

Zamiast tego, ustalenia komisji wskazywały, że „Śledczy ONZ przyznają, iż z zeznań ofiar i personelu medycznego wynika fakt użycia przez bojowników środka bojowego sarin w Syrii, który został sklasyfikowany jako broń masowego rażenia w rezolucji ONZ 687”.

http://www.liveleak.com/view?i=bbc_1367800394#RWzTmIuxxlm3CH5g.99

 FSA

FSA pod sztandarem al-Kaidy.

FSA ma broń chemiczną, którą dostarczyły jej krypto-żydowskie reżimy arabskie, głównie z Półwyspu Arabskiego.

14 lipca 2013 r.

Syryjska armia odkryła magazyn należący do rebeliantów w Jobar, gdzie składowano i produkowano toksyczne substancje chemiczne…Wojskowe źródła poinformowały, że bojownicy przygotowywali się do wystrzelenia ich z moździerzy na przedmieścia stolicy. Oznaczenia na opakowaniach wskazują Arabię Saudyjską jako producenta tych substancji.

http://syria360.wordpress.com/2013/07/14/fsas-chemical-weapon-stash-found-by-the-syrian-army-in-damascus/

Broń chemiczna

07 lipca 2013 r.

W mieście Banias armia skonfiskowała 281 beczek wypełnionych niebezpiecznymi materiałami chemicznymi. Ambasador ONZ w Syrii, Bashar Ja’afari, powiedział, że przy użyciu tych substancji można było zniszczyć całe miasto, jeśli nawet nie cały kraj.

Po wczorajszych doniesieniach o mordzie na ponad 1300 osobach na przedmieściach stolicy, nawet niektóre media mainstreamu zaczęły zadawać oczywiste pytania. Frank Gardner z BBC zapytał na przykład: „Po co rząd Assada, który niedawno odzyskał kontrolę nad tym terenem, miałby teraz dokonywać na nim ataku chemicznego, zwłaszcza że w Syrii są obecnie inspektorzy ONZ?”

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-23777201

 BSMaNDfCMAE8Oc8.jpg large

Na zdjęciu obraz rzekomych ofiar w Damaszku, które tak naprawdę są ofiarami walk w Egipcie. Witryna FSA ikhwanonline.com # wykorzystała zdjęcia ofiar z egipskiej miejscowości Rabaa twierdząc, że są to zabici w ataku chemicznym w Wschodnim Ghouta (przedmieścia Damaszku) http://t.co/qOzHNpwpnH

Rząd Assada zaprzeczył informacjom o użyciu broni chemicznej przez którąkolwiek ze stron. Wiele mediów alternatywnych przytacza na tle tej fałszywki wymianę mailową między dwoma konspiratorami (wydobytą z archiwum DailyMail z 25 grudnia ub.r.), Davidem Gouldingiem i Philipem Doughty.

Oto przechwycona wymiana mailowa „od brytyjskiego prywatnego wykonawcy usług Britam Defence dla przemysłu obronnego”.

„Phil

Mamy nową ofertę. Znowu chodzi o Syrię. Katarczycy zaproponowali atrakcyjną ofertę, a przysięgam, że pomysł został zaakceptowany przez Waszyngton. Musimy dostarczyć CW (chemical weapon – broń chemiczną) do Homs, radzieckiego pochodzenia w pociskach z Libii podobnych do tych, które powinien mieć Assad. Chcą, abyśmy użyli naszych ukraińskich pracowników, którzy mówią po rosyjsku i dokonać zapisu wideo. Szczerze mówiąc, nie sądzę, że to dobry pomysł, ale proponowane kwoty są ogromne. Jakie masz zdanie w tej sprawie?

Z poważaniem

Dav”

http://web.archive.org/web/20130129213824/http:/www.dailymail.co.uk/news/article-2270219/U-S-planned-launch-chemical-weapon-attack-Syria-blame-Assad.html

SH

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.