Opublikowano Maj 1, 2015 Przez Jan W Apokalipsa

Eurosodoma – Unia Antychrysta

Na pozór Unia Europejska głaszcze nas fałszywym poczuciem wolności i dobrobytu jednocześnie tę wolność odbierając i niszcząc Europę od środka. Z jednej strony mamy otwarte granice oraz wolny przepływ ludzi, towarów i usług choć z drugiej strony mamy też wyludnianie się narodów europejskich i zastępowanie ich obcymi, tworzenie praw opartych na Białym i Chrześcijańskim Apartheidzie oraz politykę homoterroru będącą ciężką do strawienia nawet dla najbardziej psychicznych liberałów.

a20

Do tego machina unijnej propagandy subtelnie obmyślana w laboratoriach europejskiej zagłady Marxa i Engelsa doprowadza narody europejskie na skraj przetrwania i psychicznej wytrzymałości. Związek Europejski poprawnych polityczne eurokratów jest wzorowany na komunstycznej machinie Związku Radzieckiego gdzie każdy kraj jest tylko republiką bez możliwości podejmowania własnych decyzji, gdyż te narzucane są jej odgórnie.
Laboratorium Europejskiej Zagłady z założenia z oficjalną siedzibą w Brukseli ma na celu kontrolę absolutną nad swoimi republikami oraz jako sposób na osiągnięcie władzy absolutnej jako cel przewodni swojej zbrodniczej ideologii chce doprowadzić do masowej denacjonalizacji europejskich narodów oraz do zniszczenia chrześcijaństwa. Dla cichych okupantów ma to oczywiście cel dlatego że jeśli naród będzie sztucznym zlepieniem wielu narodów o różnych rasach, kulturach i wartościach, przy adekwatnie do tego reżimu skonstruowanym systemie edukacji, wówczas takim narodem będzie łatwiej kierować. Będzie łatwiej nim rządzić i wprowadzać zamęt a odchodząc od Boga jednocześnie budując homoseksulanego „złotego cielca” naród nie będzie w stanie sobie poradzić z własną tożsamością religijną oraz nawet przynależnością etniczno – kulturową.
a21
Symbole są zazwyczaj bardzo złudne. Kiedyś był to sierp i młot na czerwonym tle a dziś są to gwiazdki na żółtym tle choć idea pozostała ta sama.

Idąc więc za powyższym akapitem myślę że poniższy cytat badzo adekwatnie może być odwołany do Unii Europejskiej:

„Klasy i rasy zbyt słabe aby opanować nowe warunki życia muszą się poddać lub przepaść w rewolucyjnym holokauście” – Karl Marx.

Karl Marx jako pierwszy zaczął otwarcie mówić o rasowej eksterminacji a następnie w pierwszym marskistowkim kraju, w Związku Radzieckim Lenin a potem Stalin którzy z wielką gorliwością studiowali jego dzieła najpierw masowo przesiedlali a potem wymordowali dziesiątki milionów. Z drugiej strony w 1924 roku w New York Times pojawił się artykuł Josepha Goebbelsa, który przyznał że Lenin oraz Narodowo Socjalistyczna Partia Pracy Hitlera mogą być porównywane i że różnice pomiędzy obydwoma ideologiami są bardzo wąskie. Hitler wiele razy potem przyznawał że sam dużo nauczył się z prac Marxa lecz z powodu niezadowolenia wyborców naziści nie przyznawali się już że faszyzm został zbudowany na komunizmie.

Porównując dwie ideologie dostrzegam w nich ogromne podobieństwo i jasne jest dla mnie że komunizm i faszyzm to dwie siostrzane prostytutki które wychowywały się koło siebie i uczyły się też od siebie nawzajem. Różnice polegają w dużej mierze na oprawie ideologii choć ja widzę to nieco głębiej. Jedną z nich możemy ubrać na czerwono i przypiąć sierp i młot a drugą możemy ubrać na brunatno i dać swastykę do ręki lecz zarówno w jednym jak i drugim przypadku mamy podobne działania polegające na deportacjach, przesiedleniach oraz w skrajnych scenariuszach także na morderstwach. Jest też trzecia wersja bardzo podobnej ideologii którą możemy ubrać na niebiesko i przypiąć do niej żółte gwiazdki. Manifesty polityczne i w tym wypadku są bardzo podobne. Komuniści za wrogów wytyczyli sobie „wrogów rewolucji” natomiast progresywny komunizm w postaci Unii Europejskiej prześladuje „rasistów i homofobów” czyli zarówno jedni jak i drudzy prześladują dokładnie tych samych ludzi.
Za:http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-antychrysta
Data publikacji: 1.05.2015

 

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.