Najnowsze

Opublikowano Październik 4, 2014 Przez Jan W Apokalipsa

Eurosodoma – W Niemczech niedługo kazirodztwo będzie legalne

Eurosodoma – W Niemczech niedługo kazirodztwo będzie legalne. Niemcy ostatecznie popadli w szaleństwo. Niemiecka Rada Etyki : zakazane kazirodztwo narusza prawa człowieka!!!

W Niemczech prawo zakazujące stosunków seksualnych pomiędzy braćmi i siostrami może być zrewidowane. Rządowa Komisja Etyki poinformowała, że to prawo narusza prawo do seksualnego samookreślenia. „Prawo dorosłych braci i sióstr do seksualnego samookreślenia powinno być rozważone gruntowniej niż abstrakcyjna idea obrony rodziny”- napisano w oświadczeniu rządowej Komisji Etyki. W oświadczeniu znajduje się także stwierdzenia, że liczne pary w Niemczech zmuszone są żyć w ukryciu w rezultacie tego zakazu.

W Wielkiej Brytanii i większości innych krajów europejskich kazirodztwo (na razie- Red.) jest zakazane. Ale znowu we Francji takie prawo zniesione zostało jeszcze za Napoleona I. Rezultaty badań Instytutu Maxa Plancka pokazują, że od 2% do 4% niemieckich obywateli miało kontakty seksualne z członkami swojej rodziny. Co prawda sceptycy są przekonani, że rząd kierowany przez Merkel nie wysłucha zaleceń Komisji Etyki.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

UWAGA! Poniższa informacja jest kompilacją z doniesień prawosławnych mediów rosyjskich zwalczających New World Order.

W Niemczech następuje coraz większa presja ze strony sił demonicznych dotycząca zalegalizowania zboczenia kazirodztwa. Tak zwana Niemiecka Rada Etyki, oficjalny organ Bundestagu i niemieckiego rządu, stwierdziła, że w jej opinii rząd powinien wziąć od uwagę zmianę prawa w taki sposób aby diabelskie zwyrodnienie kazirodztwa, czyli stosunków seksualnych pomiędzy rodzeństwem, było legalne w świetle prawa.

Jest to wynikiem dyskusji jaka rozgorzała po wydaniu werdyktu przez organizację, tak zwaną, Europejski Trybunał Praw Człowieka, werdyktu w sprawie zboczonego rodzeństwa utrzymującego ze sobą stosunki seksualne. Tak zwana Niemiecka Rada Etyki uważa, że zboczeńcy będący kazirodcami, pozostają w trudnej sytuacji z tego powodu, że swoje zboczenia muszą ukrywać przed otaczającym środowiskiem i utrzymywania ich w tajemnicy oraz, że ich „prawa” nie są uznawane. Często taka sytuacja zmusza zboczeńców do przerwania zboczenia co odbija się negatywnie na ich życiu.

Zdaniem „postępowców” z Niemieckiej Rady Etyki karanie nie jest właściwą metodą regulacji granic zachowań seksualnych. Według tej organizacji urodzenie chorego dziecka z takiego związku nie może stanowić przeszkody w legalizacji tego zboczenia ponieważ narusza „prawa” zboczeńców do samodzielnego decydowania o swoim życiu seksualnym. Organizacja ta uważa także, że przy zastosowaniu środków antykoncepcyjnych zboczenie tym bardziej powinno być tolerowane i akceptowane.

Za: http://3rm.info/51332-nemcy-okonchatelno-soshli-s-uma-sovet-po-etike-germanii-zapret-incesta-narushaet-prava-cheloveka.html

Data publikacji: 30.09.2014

Przekład: RX

Tags : , , , ,

Komentowanie zamknięte.