Opublikowano Styczeń 16, 2016 Przez a303 W Apokalipsa

Eurosodoma – Gayropa sprzedaje Chrystusa na licytacji !

W Holandii chrześcijaństwo idzie pod aukcyjny młotek! Tam gdzie wcześniej był ołtarz to teraz stoi tam szynkwas baru a w celach mnichów są teraz pokoje hotelowe.

PAPIEŻE SATANIŚCI

Mury kościelne okazały się być bardzo dobrym miejscem dla hoteli, restauracji i sal sportowych. Zresztą wyprzedaż kościołów to sprawa czysto pragmatyczna, diecezje już dłużej nie mogą ich utrzymywać bo w XXI wieku mieszkańcy Europy przestali, po prostu, chodzić do kościoła czyli wierzyć w Zbawienie Jezusa Chrystusa.

Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

Skateboarding w hiszpańskim kościele

aaa

Kościół p.w. św. Barbary w mieście Llanera w Asturii (Hiszpania) zaczął być budowany w 1913 roku, w stylu neoromańskim i otwarty został dla wiernych w 1917 roku. Był on początkowo częścią kompleksu przemysłowego zwanego Santa Barbara Societas. Po wojnie domowej przemysł został zlikwidowany a kościół p.w. św. Barbary został włączony do parafii San Martin de Cayes.

Wraz z tzw. „wiosną Kościoła” Soboru Watykańskiego II (w istocie żydomasońskim przewrotem w łonie Kościoła Katolickiego dokonanego przez Synagogę Szatana) katolicy przemienili się w judeochrześcijan i przestali uczęszczać na judeochrześcijańskie obrzędy soborowe a sam kościół p.w. św. Barbary został opuszczony zarówno przez judeochrześcijańskie duchowniactwo jak i judeochrześcijańskich „wiernych”.

W 2007 roku grupa pod nazwą „Kościelna Brygada” nabyła go i przekształciła w arenę skateboardingową. Po latach modernistyczny artysta Oscar San Miguel Erice, znany także jako Okuda, ozdobił go pracami tzw. „pop-surrealistycznymi” i zmienił nazwę na „Świątynię Chaosu”.

Można sobie zobaczyć jak ten kościół wygląda dzisiaj. Ktoś mógłby zaoponować, że niby dlaczego trzeba się czuć urażonym skoro kościół został oficjalnie desakralizowany wcześniej przez same władze kościelne?

Naszą odpowiedzią jest to, że miejsce, które zbudowano w celu oddawania czci Bogu i gdzie Przenajświętsza Ofiara składana była regularnie, nie może być używane do celów świeckich nawet kiedy Kościół Katolicki wycofuje swoje błogosławieństwo z tego miejsca.

Czy to jest prawda rozumiana jako „sensus catholicus” ??, poczucie katolickie??, także przez tych, którzy pragną poniżenia katolicyzmu?

W każdej okoliczności porzucenie kościoła p.w. św. Barbary, tak jak i wielu innych kościołów, czego jesteśmy świadkami codziennie, jest konsekwencją kryzysu w Kościele Katolickim. Jest to jeszcze jedna smutna konsekwencja gigantycznej katastrofy zwanej Sobór Watykański II.

a2

a3

AVE SATANAS!!!

BERGOGLIO WAMPIR

BERGOGLIO I ŻYDZI CAŁUSY

B16- MANO CORNUTO

a1

a2

Kopia 035_ComicPope2

a5

WOJTYŁA-KATZ SZATAN

a6

a4

DIABEŁ1

a7

„Dym Szatana przeniknął do Kościoła. Czarna Bestia żydomasonerii, ktora zinfiltrowała Kościół, atakuje, rani go i dąży poprzez swoją subtelną taktykę do zniszczenia go. Jak trująca chmura, jej duch przedostaje się wszędzie, paraliżuje Wiarę i gasi apostolski zapał oraz rodzi coraz większe wyobcowanie od Jezusa i Jego Ewangelii”.

Żydomasońska infiltracja Watykanu i prowadzona wojna na unicestwienie przeciwko chrześcijaństwu musi być zakończona.

Na podstawie: http://3rm.info/religion/60944-geyropa-pustila-veru-s-molotka-video.html

Data publikacji: 8.01.2016

Na podstawie: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A659-Skating.htm

Nadesłał Borys

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.