Opublikowano Grudzień 11, 2013 Przez a303 W Informacje oraz publicystyka z Polski

Dziś manifestacja przed gmachem ambasady Ukrainy w Polsce

UKRAINE EU PROTESTSW dniu 11 grudnia (środa) 2013 r. W godzinach od 12.00 do 16:00, w Warszawie, przed gmachem ambasady Ukrainy w Polsce, al. Szucha nr 7, odbędzie się pokojowa manifestacja poparcia dla suwerennej decyzji władz Ukrainy w przedmiocie nie podpisania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską oraz wyrażenia protestu przeciw ingerencji w tej sprawie ze strony Polski i innych państw oraz organizacji międzynarodowych. Uważamy, że obecne władze Ukrainy, wybrane w demokratycznych wyborach posiadają niekwestionowany mandat do sprawowania rządów w tym państwie. To one są odpowiedzialne przed swoim narodem za budowanie jego pomyślności oraz zapewnienie rozwoju. Nikt z zewnątrz, żadne państwo ani żadna organizacja międzynarodowa, nie podejmie się odpowiedzialności za skutki podjęcia omawianej decyzji. My, Polacy, mamy już bardzo przykre doświadczenia w zakresie skutków przystąpienia (anszlusu) do Unii Europejskiej. W wyniku czego nastąpiło wykupienie za bezcen, a następnie zlikwidowanie, prawie całej produkcji przemysłowej oraz „przejście” w obce ręce banków, usług i innych działów, z których zyski są odprowadzane do krajów macierzystych.

Od chwili przystąpienia do UE już kilka milionów Polaków, w dużej części wykształconych, musiało wyjechać z kraju i swoją pracą wzbogacać inne państwa. Komisja europejska nie spełniła przyrzeczeń o wyrównaniu z biegiem lat dopłat bezpośrednich do rolnictwa w porównaniu ze starymi państwami UE. W Polsce narasta w szybkim tempie ogromne zadłużenie państwa. Oto tylko niektóre negatywne skutki przystąpienia do UE. Wobec tych wysoce negatywnych doświadczeń Polski po akcesji do Unii Europejskiej, wyjątkowo perfidne i zakłamane jest wywieranie nacisku na Ukrainę w sprawie stowarzyszenia z UE, prowadzone przez przedstawicieli rządu polskiego oraz przez partie obecne w polskim parlamencie. Takie postępowanie „strony polskiej” oraz innych państw jest tym bardziej obłudne, że przecież powszechnie wiadomo, jaki głęboki kryzys finansowy i moralny przeżywa obecnie Unia Europejska i nie wiadomo czy przetrwa ten sztuczny ponadnarodowy twór.

W czasie naszej manifestacji chcemy uczciwie ukazać całą prawdę o skutkach przystąpienia nowych państw do UE, prowadzących do przekształcenia ich w kolonie przez bogate państwa starej UE. W związku z powyższym zapraszamy do wzięcia udziału w naszej manifestacji.

W imieniu stowarzyszenia Ruch Suwerenność Narodu Polskiego przewodniczący zgromadzenia  Sławomir Andrzej Zakrzewski

Informacja przysłana na redakcyjną pocztę. Dziękujemy.

Tags : , , , , ,

Komentowanie zamknięte.