Opublikowano Maj 2, 2015 Przez Jan W Polska

Dokąd my zmierzamy? Pytania na jakie powinniśmy sobie odpowiedzieć

Każdy inteligentny Polak, powinien sobie zadać pytanie pt. w oparciu o co nasz nieszczęśliwy kraj i teoretyczne państwo ma się rozwijać?

a110

Jak wiadomo Polska została wyczyszczona z majątku narodowego i przemysłu
strategicznego.

Czy możliwy jest rozwój w oparciu o zakłady półprzemysłowo – rzemieślnicze, zbiór hurtowni z obcymi towarami, siecią zagranicznych marketów, banków córek, które wraz z zagranicznymi firmami wyprowadzają z Polski miliardy [tylko w minionym roku 82 miliardy PLN?].

Czy jesteśmy tak prymitywni i ograniczeni, że z naiwnością dziecka, wierzymy,
hasłom propagandy, że :

• Polska jest bezpieczna i rośnie w siłę i potęgę, a lud jest radosny i szczęśliwy,

• bo żyje dłużej i zdrowiej, lepiej i weselej,

• ponieważ jesteśmy w UE i NATO?

Pamiętajmy, iż europejskie środki finansowe przeznaczone na Euro 2012, prawie w całości wróciły do zagranicznych firm, a polskie firmy zbankrutowały.

W programach tubylczych mężyków stanu jest zamiar sprzedaży polskich lasów państwowych i obligatoryjna wyprzedaż polskiej ziemi rolnej na mocy praw unijnych,
przez bogatych obcokrajowców, bo polscy rolnicy są zbyt biedni.

Dokąd my zmierzamy?

Oto pytanie z serii BYĆ ALBO NIE BYĆ!

• Kiedy nasz umęczony i zagubiony lud zacznie myśleć? Czy nie rozumiemy, iż pakiet klimatyczno – energetyczny, zaakceptowany przez tubylczych figurantów i najemników, zniszczy nasz szczątkowy przemysł wydobywczy?

• Czy nasz lud dalej chce radośnie kroczyć w Długim Marszu do 68-mej wiosenki emerytalnej na tęczową wyspę, krainę radości i szczęśliwość, opanowaną przez
maniaków wyznających lewacką „religię” HOMO – GENDER rugującą ze świadomości dzieci, płeć biologiczną i naturalną, zastępując ją płcią społeczno – kulturową?

• Czy myśmy totalnie zgłupieli?

Adam Ferch

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2529:ferch-dokd-my-zmierzamy-pytania-na-jakie-powinnimy-sobie-odpowiedzie

Data publikacji: 1.05.2015

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.