Opublikowano Luty 3, 2015 Przez Jan W Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim"

Czy Bergoglio to już sodomita ?

To nie żart… z miłości po przyjacielsku nazwali Franciszka „pedałem”.

Św. Paweł mówi: „co człowiek sieje, to i żąć będzie” (Ga 8,15). Podczas gdy my, katolicy, zamartwiamy się tym, jak ratować naturalną, prawdziwą rodzinę, to inne grupy społeczne wychwalają działania papieża Franciszka i usiłują okazać mu swoją miłość, tak jak najlepiej potrafią.

BERGOGLIO PUTAZO

Wychodzące w Argentynie lewicowe czasopismo  „Barcelona Revista” nie ukrywa swojego satyrycznego zachwytu nad papieżem, którego nazywają Ojcem Świętym Transseksualistów. Ogarnia ich radość, że Franciszek zamierza wreszcie otworzyć drzwi kościołów dla sodomitów, osób zdeprawowanych, transwestytów i zakończyć erę, jak to nazywają, prześladowań moralnych wobec transseksualistów.

W Argentynie nie uznano tego za obrazę papieża, ponieważ humor nie ma granic, a Kościół sam (czytaj Franciszek) angażuje się w rozmowy z homoseksualistami.
(zob. The Eponymous Flower: Satirical Magazine „Barcelona” Celebrates Pope Francis’ Stance on Aberrosexuality by Calling him „Faggot”)

Inne stanowisko wobec umieszczenia na okładce czasopisma papieża geja zajął ultrakatolicki blog Mundabor (zob. tutaj), którego autor napisał wprost, że Franciszek zasłużył sobie na sylwetkę zboczeńca, ponieważ to satyryczne czasopismo napisało całą prawdę o Franciszku – że nie jest on katolikiem i że jest przyjacielem perwersji seksualnej. W artykule wnioskuje się, że to, w jaki sposób Franciszek traktuje katolików, wymagało tak brutalnego ukazania, kim on rzeczywiście jest. Autor bloga jest wdzięczny za taki obraz Franciszka, bo wreszcie ktoś napisał prawdę o tym człowieku.

Nie da się połączyć Franciszka i papiestwa. Albo jedno, albo drugie. Te dwie rzeczywistości wzajemnie się według niego wykluczają. Pisze on wprost, „kto popiera tego człowieka (Franciszka), ten hańbi papiestwo. Kto szanuje instytucję papiestwa, musi zawstydzić tego papieża, ponieważ ten papież pohańbił papiestwo”.

Za: https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2015/01/31/to-nie-zart-z-milosci-po-przyjacielsku-nazwali-franciszka-pedalem/#more-1276

Data publikacji: 31.01.2015

Tags : , , ,

Komentowanie zamknięte.