Najnowsze

Opublikowano Czerwiec 2, 2017 Przez a303 W Apokalipsa

Cywilizacja, która kształci własnych niszczycieli. Kathy Griffin i prawdziwe oblicze demonicznej Lewicy

Teraz cały świat może zobaczyć  jak obłąkana, pełna szaleństwa i przemocy jest Lewica. „Komik” Kathy Griffin opublikowała film z zakrwawioną,  ściętą głową prezydenta Donalda Trumpa, dostarczając tym sposobem jeszcze bardziej  „świeżego  mięsa” dla przesiąkniętej nienawiścią, obłąkanej lewicy, zdegenerowanej ponad wszelkie możliwe granice.

a

Nie ma innego sposobu na powiedzenie niż  to, że  Kathy Griffin i obłąkana, zdegenerowana lewica są PSYCHICZNIE CHORZY   i stwarzają bardzo REALNE ZAGROŻENIE DLA społeczeństwa.  Ten nieszczęsny, terrorystyczny styl ucinania głów,  opublikowany przez Kathy Griffin, zachęca do śmiertelnej PRZEMOCY  wobec zwolenników Trumpa i WYSYŁA WIADOMOŚĆ, że mordowanie  przeciwników politycznych przez nietolerancyjną Lewice jest normalną, akceptowalną działalnością.

To jest to, w co ta, doprowadzona do obłędu, lewica już wierzy, oczywiście.  Zaogniony do maksimum przez niesamowicie nieuczciwe, zdyskredytowane, fałszywe środki masowego przekazu (MSM),  Trump Derangement Syndrome (Sundrom obłąkania Trumpem), przerodził się w lewicową, morderczą wściekłość, która teraz celebruje przerażające obrazy ścinanych głów, które były kiedyś jedyną domeną FANATYCZNYCH TERRORYSTÓW. Co jest jeszcze bardziej niepokojące to, fakt, że Kathy Griffin najwyraźniej przypuszczała, że ​​zamieszczenie filmu na youtubie przedstawiającego krwawą, obciętą głowę Trumpa w jej garści, miałoby być niby w jakiś sposób zabawne lub inspirujące.

Jest to raczej inspirujące dla szalonych, chorych psychicznie lewicowców, którzy teraz wykazują, że nie mają możliwości uczestniczenia w cywilizowanym społeczeństwie. To, co Kathy Griffin naprawdę osiągnęła, to przedstawienie dokładnie tego, w  co ta chora psychicznie, obłąkana lewica wierzy: prawie wszyscy z nich chcą, aby Trump został zamordowany. Te opinie podzielają psychicznie chorzy blogerzy  i „dziennikarze”, którzy pracują w tak zwanych środkach masowego przekazu, takich jak Washington Post i New York Times.

Nawet w tych przekazach prasowych masowe mordowanie Trumpa i jego zwolenników jest szalenie popularnym poglądem.  Nie ma już żadnej taktyki, żadnego filmu wideo, żadnego poziomu przemocy, który szedłby za daleko dla obłąkanej Lewicy.

Tłum. Renata

Za: http://www.naturalnews.com/2017-05-30-kathy-griffin-sums-up-the-deranged-violent-lunatic-left-with-video-of-the-bloody-decapitated-head-of-president-trump.html

Od tłumacza: oczywiście, ta satanistyczna menda już niby ‚przeprasza’ za to co zrobiła i już niby ‚nie będzie’. Szkoda, że inkwizycja już nie działa bo taką to tylko, jak czarownicę, na stos.

Tags : ,

Komentowanie zamknięte.