Opublikowano Grudzień 22, 2014 Przez a303 W NWO

Coś do rozważenia odnośnie Sydney

Jest to część planu iluminatów z lat 1800, i nie musimy przegrać.

a

Pytanie: Czy iluminacki autor Albert Pike faktycznie użył terminu NAZIZM w 1871?

Odpowiedź: Najprawdopodobniej tak, bo ten termin pochodzi z 1753. Jest to uwłaczający wyraz, którego Hitler nigdy nie użył dla opisania swojej partii, Hitler go nienawidził. „Iluminaci” przypisali mu ten wyraz po wojnie. Mieli go już i czekali by przypiąć go swojemu „super łotrowi”, na długo zanim się urodził.

– – – – – – – –

Przewidywania i plany mogą się nie udać, niezależnie od tego jak potężna i wpływowa jest grupa mająca te plany, kiedy technologia taka jak komunikacja elektroniczna, której nigdy nie można było przewidzieć kiedy je opracowywano, może je pokrzyżować. Nie musimy pozwolić by wydarzyło się to co poniżej.

Kiedy papież mówi teraz, że komunizm jest dobrym systemem, to powiem, że iluminaci są bardzo blisko realizacji swoich planów. Ale nie musimy przegrać, bo oni potrzebują III wojny światowej by stało się tak jak chcieli, by ich plan faktycznie się zrealizował. I po to był ISIS (i Sydney), (Australia nie jechała wystarczająco długo na furze ISIS).

Wystarczy tylko spojrzeć jak słaba i fałszywa była operacja Sydney, by się dowiedzieć jak nie bardzo utalentowani są iluminaci i zależą od zaufania naiwnej opinii publicznej by zrealizować swoje plany. Niewątpliwie do nich należą media, ale jeśli mogę zawiesić to co teraz piszę, to nie mają całkowitej kontroli nad informacją. Jeszcze mamy szansę.

Iluminacki plan globalnego komunizmu Albert Pike opublikował w 1871. Proponuję by każdy przeczytał tych kilka krótkich słów Alberta Pike’a przedstawiających wszystko w kilku krótkich akapitach. Nie musimy pozwolić na III wojnę światową zgodnie ze scenariuszem iluminatów, bo niewielka świadomość opinii publicznej może spowodować to, że III wojna światowa spali na panewce.

Albert Pike:

„I wojna światowa jest konieczna żeby pozwolić iluminatom na obalenie potęgi carów w Rosji i uczynienia z tego kraju fortecy ateistycznego komunizmu. Różnice wywołane przez iluminackich agentów między Imperiami Niemieckim i Brytyjskim wykorzysta się do wszczęcia tej wojny. Po jej zakończeniu, komunizm zostanie ustanowiony i wykorzystany do zniszczenia innych rządów w celu osłabienia religii.

II wojna światowa musi zostać wszczęta poprzez wykorzystanie różnic między faszystami i politycznymi syjonistami. Ta wojna jest konieczna żeby zniszczyć nazizm i wzmocnić polityczny syjonizm na tyle by ustanowił suwerenne państwo Izrael w Palestynie. W czasie II wojny światowej międzynarodowy komunizm musi stać się tak silny, żeby zrównoważyć chrześcijaństwo, które wtedy zostanie ograniczone i utrzymane w ryzach, do czasu kiedy będziemy go potrzebować dla ostatecznego kataklizmu społecznego.

III wojna światowa musi zostać wszczęta poprzez wykorzystanie różnic wywołanych przez „agentów” iluminatów między politycznymi syjonistami i liderami świata muzułmańskiego. Wojnę trzeba przeprowadzić tak, żeby islam (muzułmański świat arabski) i syjonizm polityczny (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczyły. Tymczasem inne narody, kolejny raz podzielone w tej sprawie, ograniczą się do walki do momentu całkowitego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego. Rozpuścimy nihilistów i ateistów, i sprowokujemy potężny kataklizm społeczny, który w swojej grozie wyraźnie pokaże narodom skutek absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i jednego z najbardziej krwawych zamętów. Wtedy wszędzie, obywatele, zmuszeni do samoobrony przed światową mniejszością rewolucyjną, eksterminują tych niszczycieli cywilizacji, i masy, rozczarowane chrześcijaństwem, którego teistyczne duchy, od tej chwili bez kompasu czy wskazówek, oczekujący ideału, ale nie wiedząc gdzie ulokować swoje uwielbienie, otrzymają prawdziwe światło poprzez uniwersalny przejaw czystej doktryny Lucyfera, wystawionego w końcu na widok publiczny. Ten pokaz wyjdzie z ogólnego ruchu reakcjonistycznego, który powstanie po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, obu jednocześnie podbitych i zlikwidowanych„.

Powyższe nie musi się wydarzyć. Niewielka świadomość może być krokiem naprzód, gdy ludzie mają internet do rozprzestrzeniania info. I dodatkowe zastrzeżenie – po raz kolejny wszystko co każdy musi zrobić, to patrzeć kto jest właścicielem mediów, by absolutnie PRZYGWOŹDZIĆ iluminatów. Zasłona jest naprawdę cienka. To można by łatwo osiągnąć, gdyby ludzie tylko wyszli i zrobili to co trzeba.

A jeśli masz jakieś wątpliwości, to co z Lotniskiem Denver, które swoim oryginalnym projektem wyłożyło wszystko w obrazkach (aż oburzenie opinii publicznej wymusiło zmianę?) Ten artykuł nie jest bezpodstawny, historia i teraźniejszość wspierają go całkowicie.

Something to seriously consider regarding Sydney

Jim Stone – 19.12.2014, tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://jimstonefreelance.com/

P.S. Tajemnice lotniska Denver:

Tags : , ,

Komentowanie zamknięte.